مارک لوازم آرایشی

مارک لوازم آرایشی

مارک لوازم آرایشی

لوازم آرایشی از پر مصرف ترین تولیدات شرکت ها می باشند. این لوازم به دلیل استقبال بسیار بالا توسط برند ها و شرکت های معتبر و غبر معتبر بسیاری در سراسر جهان تولید می شوند. برخی از برند ها و مارک ها شهرت جهانی دارند. همینطور برخی از آن ها در داخل کشور تولید می شوند. برخی دیگر نیز از هیچ گونه استانداردی برخوردار نیستند. این گونه لوازم آرایشی غالبا خسارات جبران ناپذیری به پوست و چشم ها وارد می کنند. اما به دلیل قیمت های ارزان همیشه فروش خوبی را برای سازنده های خود رقم می زنند. در این مقاله تخصصی و زیبایی به بررسی لوازم آرایشی مارک و معتبر و خلاف آن می پردازیم. با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

مارک لوازم آرایشی

آیا برند لوازم آرایش در کیفیت آن موثر است؟

بدیهی است که شهرت برخی از شرکت های سازنده لوازم آرایشی بی جهت نیست. این شرکت ها چه در داخل و خارج از کشور وجود دارند. شرکت هایی با در نظر گرفتن سلامت و استاندارد های لازم جهت طراحی محصولات خود تلاش می کنند. این طراحی ها توسط متخصصین زیبایی با شناخت از متریال و انواع پوست می باشد. این تولیدات به دلیل بررسی های بی شائبه و ارزیابی های متفاوت در مراحل ساخت، نتیجه های مطلوبی را رقم می زنند. پس بسیار واضح است که مارک و برند یک لوازم آرایشی بی جهت، مورد پسند قرار نمی گیرد. علاوه بر این استفاده افراد در این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

زمانی که یک محصول آرایشی توسط افراد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد، میزان کیفیت آن به خوبی مشخص می شود. چنانچه ان محصول مورد استقبال و پسند افراد قرار گیرد، نشان از کیفیت آن می باشد. البته در این امر، لوازم آرایشی فیک و نامرغوب نیز مورد استفاده افراد بسیاری هستند. چه بسا آن افراد از کیفیت آن ها راضی باشند. اما این رضایت به دلیل عدم شناخت و آگاهی از کیفیت مطلوب می باشد. بنا بر این مارک لوازم آرایشی برای اقدام به خرید آن ها بسیار مهم می باشد. با در نظر گرفتن مارک و نام برند دلخواه، قادر خواهید بود از تمامی مراحل ساخت، متخصصین سازنده و قیمت های آن آگاه شوید. اما لوازم آرایشی متفرقه که هیچ گونه پشتوانه ای برای شناخت از خود به خریداران ارائه نمی دهند و سازنده های آن گمنام هستند، بدیهی است که عملی اشتباه می باشد.

بهترین برند های لوازم آرایش

مقصور از ارائه این مقاله تخصصی و زیبایی تبلیغات برای یک و یا چندین برند آرایشی نمی باشد. به همین دلیل از هیچ برندی با ذکر نام آن حمایت نمی کنیم. بلکه به طور کلی شاخصه هایی برای شناخت در خرید لوازم آرایشی را عنوان می کنیم. برای خرید لوازم آرایشی به مارک و برند آن ها توجه کنید. توجه به این مسئله نیازمند برخی آگاهی های از پیش تعیین شده می باشد. در ادامه به نکات توصیه شده دقت کنید.

جست و جو درباره برند لوازم آرایش

پیش از آن که برای خرید از یک مارک به خصوص اقدام کنید، درباره آن در اینترنت و سایت های معتبر اطلاعات کسب کنید. بهترین راه در این مواقع مراجعه به سایت اورجینال همان برند می باشد. چنانچه این برند خارجی باشد، با مراجعه به سایت های نمایندگی آن محصول در ایران اطلاعات لازم را به دست آورید. این مهم موجب می شود شما از ظاهر و کیفیت آن آگاهی یابید. در این صورت در هنگام خرید آن، قادر به تشخیص اورجینال بودن یا فیک بودن آن خواهید بود.

غالبا تمامی مارک های لوازم آرایشی توسط سازنده های نا معتبر تولید می شوند. اما تمامی آن ها به دلایلی مجاز به استفاده از همان نام و همان ظاهر به صورت جزئی ندارند. به همین دلیل تفاوت های کوچکی در ظاهر آن قابل مشاهده است. با کمی دقت و جست و جوی درست از ظاهر واقعی آن قادر به تشخیص این مهم خواهید بود. همچنین این بررسی ها موجب می شود نمایندگی های فروش آن لوازم آرایشی را به راحتی پیدا کنید. غالبا نمایندگی های معتبر از فروش اجناس فیک خودداری می کنند. البته خلاف این موضوع نیز دیده است. اما اکثریت آن ها سعی بر فروش محصولات اورجینال خود کسب اعتبار لازم جهت ماندگاری در بازار فروش دارند.

مارک لوازم آرایشی

مارک لوازم آرایشی ایرانی

در سال های اخیر شرکت های بسیاری در ایران با تولیدات لوازم آرایشی به شهرت رسیده اند. این شرکت ها غالبا از متریال و متخصصین زبده ای برای ساخت محصولات خود استفاده می کنند. برخی از آن ها دارای کیفیت های بسیار مطلوبی می باشند. برخی از شرکت ها نیز مرغوبیت چندانی برای ساخت محصولات خود در نظر نمی گیرند. چند برند آرایشی ایرانی در این روز ها، با توجه به کیفیت کالای خود بسیار پر فروش هستند. مارک های این محصولات دارای استاندارد های لازم می باشد. به همین دلیل توصیه می شود، چنانچه توان خرید لوازم آرایشی اورجینال و خارجی را ندارید، از برند های معتبر ایرانی استفاده کنید.

بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران

بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران

بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران

لوازم آرایشی یکی از پر فروش ترین محصولات موجود در جهان می باشند. فروش این محصولات در بالاترین آمار بررسی شده قرار دارند. لوازم آرایشی علاوه بر فروشگاه هایی با این عنوان، در داروخانه ها و بسیاری از مغازه های متفرقه نیز به فروش می رسند. به دلیل استقبال بالا برای خرید این محصولات، بسیاری از افراد وارد این حرفه شده اند. اما همواره افراد به دنبال یافتن فروشگاه هایی معتبر برای خرید محصولات آرایشی می باشند. در ادامه با بررسی نکاتی در انتخاب بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران

بهترین فروشگاه معتبر برای خرید لوازم آرایش

غالبا در تمامی شهر ها مناطق و و یا محله هایی برای خرید لوازم آرایشی وجود دارند. این مناطق با نام هایی معروف نیز همراه هستند. معمولا در این محیط ها فروشگاه های بسیاری با فروش تمامی و یا بخشی از لولزم آرایشی مشغول به فعالیت می باشند. بدیهی است که خرید از این گونه مناطق مزیت ها و یا معایبی نیز به همراه دارد. مزیت های خرید از این گونه محیط ها، دسترسی به انواع محصولات متنوع در یک مکان به خصوص می باشد. همچنین به دلیل رقابت های ایجاد شد‌ه در این مناطق، قیمت ها چندان تفاوتی با دیگر فروشگاه های مجاور آن نخوا‌هند داشت.

اما برخی از این محیط ها به دلیل پرآوازه بودن، امکان فروش لوازم آرایشی فیک را نیز دارا هستند. این افراد به دلیل فروش بالای خود، نیازی به تهیه اجناس اورجینال نمی بینند. به همین علت دست به فروش محصولاتی بی کیفیت با نام اورجینال می زنند. این رفتار غیر حرفه ای و غیر اخلاقی امروزه در چنین محیط هایی بسیار متداول است. با توجه به کسب اعتبار و عدم نگرانی از فروش، با سواستفاده از اعتماد دیگران، چنین رفتار هایی قابل قبول نمی باشد.

اما در مقابل بسیاری از فروشگاه های جانبی و شاید نا آشنا، سعی بر فروش اجناسی اورجینال و با کیفیت دارند. این گونه فروشگاه ها با فروش لوازم آرایشی مرغوب، مشتری های خود را ثابت نگه می دارند. چرا که لوازم آرایشی فیک و نا مرغوب پس از مدتی استفاده موجب آسیب های جدی به پوست و چشم ها می شود. به همین علت کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، سعی بر جذب مشتری دارند.

بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در تهران

ویژگی های بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی در تهران

یکی از مهم ترین ویژگی های قابل بررسی فروشگاه های معتبر، نام و برند فروش آن ها می باشد. غالبا این گونه فروشگاه ها با عنوان نمایندگی ها فعالیت می کنند. در واقع آن محیط به نمایندگی از آن برند به خصوص تمامی محصولات آن را به فروش می رساند. این گونه فروشگاه ها تمامی محصولات آرایشی از آن برند را به صورت اورجینال تهیه کرده و در اختیار مردم قرار می دهند. غالبا خرید از این فروشگاه های مذکور بسیار مورد اطمینان می باشد. چرا که عنوان و نام یک برند، می تواند تا حدودی موجب کسب اطمینان از محصولات یک فروشگاه باشد.

مورد دوم، قیمت های فروش است. چنانچه اقدام به خرید یک محصول با برندی مشخص می کنید. توجه به ظاهر و نوع بسته بندی و همچنین قیمت آن بسیار حائز اهمیت است. چرا که این گونه محصولات معروف دارای سایت هایی برای معرفی محصولات خود هستند. در این معرفی ها تمامی ظواهر محصول و نوشته های روی آن مشاهده می شود. از این طریق افراد می توانند پیش از خرید یک محصول از فروشگاه های لوازم آرایشی، از ویژگی های اورجینال آن آگاه شوند.

برخی از بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی در تهران، آنلاین شاپ هستند. این گونه فروشگاه ها با توجه به میزان کیفیت محصولات خود، در سایت ها به معرفی آن ها می پردازند. چنانچه برای خرید لوازم آرایشی از طریق سایت ها و انلاین شاپ های معتبر اقدام می کنید، توجه به توضیحات لازم را در نظر بگیرید. یک سایت معتبر دارای توضیحات کافی در مود یک محصول آرایشی می باشد. هر چه توضیحات دقیق تر و جزئی تر باشد، امکان خرید از آن بیشتر خواهد شد. چرا که افراد بدون مشاهده و لمس آن محصول، نیازمند دریافت اطلاعات کافی از آن می باشند. به همین دلیل باید در ویژگی های آن تمامی نکات نوشته شود.

قیمت لوازم آرایش در تهران

غالبا قیمت لوازم آرایشی اورجینال در تمامی فروشگاه ها یکسان می باشد. همان طور که پیش تر گفته شد با کسب اطلاعات از برند آرایشی مورد نظر خود، در مورد قیمت های آن آگاهی لازم را کسب کیند. سپس با مراجعه به فروشگاه های معتبر و مقایسه قیمت ها متوجه فیک بودن و یا نبودن محصول خواهید شد. در بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی، قیمت ها با پیروی از برند به خصوص آن لوازم آرایشی خواهد بود. فروش محصولات یک برند به تمامی فروشگاه ها با یک میزان قیمت می باشد. بنا براین فروش آن ها نیز باید از یک الگو پیروی داشته باشد.

لوازم آرایشی فانتزی

لوازم آرایشی فانتزی

لوازم آرایشی فانتزی

لوازم آرایشی از پر فروش ترین محصولات تولید شده در جهان می باشند. همینطور لوازم آرایشی از تولیدات بسیار گسترده در انواع متفاوت هستند. هر کدام از آن ها برای مردان و زنان در برند های متفاوت طراحی می شوند. مصرف این لوازم در سال های اخیر به حداکثر خود رسیده است. امروزه افراد با خرید لوازم آرایشی سعی بر افزایش زیبایی چهره خود دارند. با توجه به تغییر سلیقه ها، لوازم آرایشی فانتزی نیز از فروش بالایی برخوردار هستند. در این مقاله آرایشی به توضیحاتی درباره لوازم آرایشی فانتزی می پردازیم. با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

لوازم آرایشی فانتزی

توضیحاتی درباره لو‌ازم آرایش فانتزی

این روز ها با تولیداتی از لوازم آرایشی در رنگ های فانتزی رو به رو هستیم. استقبال از رنگ های عروسکی و فانتزی موجب شده تمامی برند ها به طراحی در این زمینه بپردازند. خط چشم های رنگی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تا پیش از این تنها خط چشم های مشکی تولید می شدند. اما در حال حاضر خط چشم ها در تمامی رنگ ها طراحی و تولید می شوند. این محصولات جدید به علت شادابی و تنوع رنگ، مورد استقبال مردم قرار گرفته اند.

همچنین ترکیب سایه های رنگی با خط چشم های رنگی بسیار زیبا می باشد. علاوه بر این، رژ لب هایی در رنگ های نا مانوس نیز به فروش می رسند. در گذشته رژ لب تنها در چند تناژ رنگی تولید می شد. اکنون رژ لب هایی از کم ترین رنگ تا پر رنگ ترین ان ها مانند مشکی نیز تولید می شوند. البته استفاده از این لوازم آرایشی فانتزی غالبا در عکاسی ها صورت می گیرد. افرادی که در زمینه هایی خاص فعالیت می کنند با استفاده از این گونه لوازم سعی بر ایجاد تفاوتی منحصر به فرد دارند. به همین دلیل صنعت مدلینگ بسیار پیشرفته تر از گذشته می باشد. چرا که جسارت در نوع پوشش و آرایش موجب گسترده تر شدن سلیقه ها شده است.

خرید لوازم آر‌ایش فانتزی

این گونه لوازم در برند های متفاوتی یافت می شوند. تقریبا تمامی شرکت های سازنده لوازم آرایشی در حال رقابت در تولیدات منحصر به فرد هستند. هر کدام از برند ها با تغییر و اعمال اشکال ظاهری خیره کننده در تولیدات خود پیش می روند. به همین علت در فروشگاه های متفاوت و بازار های لوازم آرایشی به راحتی این گونه محصولات یافت می شوند.

لوازم آرایشی فانتزی اورجینال

خرید لوازم آرایشی فیک موجب آسیب های جدی به پوست و چشم ها می شود. به همین دلیل در خرید این محصولات و انتخاب فروشگاه های معتبر دقت لازم را داشته باشید. برخی از شرکت های تولیدی فیک، با تولیدات محصولات نا مرغوب در حال فعالیت هستند. همچنین با اعمال قیمت هایی بالا سعی بر نشان داد‌ن کیفیتی بالا از محصولات خود دارند. در حالیکه کیفیت یک محصول با مبالغ بالای آن سنجیده نمی شود.

متاسفانه افراد بسیاری همچنان بر این باورند هر چه قیمت ها بیشتر باشد کیفیت افزایش می یابد. اما این دو امر هیچ ارتباطی با هم ندارند. برای مثال محصولات تولیدی در کشور، با توجه به اعتبار شرکت ها از قیمت های پایینی برخوردار هستند. این موضوع تناقضی با کیفیت ان محصول ندارد. چرا که طراحی و تولید آن توسط شرکت های معتبری صورت می گیرد. بنا بر این در خرید لوازم‌آرایشی فانتزی، این امر را مورد توجه قرار دهید.

لوازم آرایشی فانتزی

هزینه لواز‌م آرایش فانتزی

لوازم آرایشی با توجه به تولیدات عمده ای که در شرکت های سازنده دارند، از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. علاوه بر این قیمت هر کدام از محصولات با یکدیگر متفاوت هستند. به همین دلیل اعلام هزینه هایی ثابت غیر ممکن است. خط چشم ها و سایه های رنگی و فانتزی، در قیمت ها و کارایی های متفاوتی به فروش می رسند.

لوازم آرایشی فانتزی

خرید لوازم آرایشی ارزان

خرید لوازم آرایشی ارزان

خرید لوازم آرایشی ارزان

لوازم آرایشی از پر مصرف ترین و پر فروش ترین محصولات موجود در جهان می باشند. این محصولات مورد توجه افراد بسیاری می باشند. درصد زیادی از لوازم آرایشی تنها مورد مصرف بانوان می باشند. اما تعدادی از آن ها مانند کرم های ضد آفتاب، کرم های مرطوب کننده و یا بالم های لب و محصولات مراقبت پوست و مو توسط آقایان نیز به مصرف می رسند. برخی از لوازم های آرایشی به دلیل نام برند تولیدی از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند. بسیاری از افراد همچنان گمان می کنند قیمت بالای محصولات نشان از کیفیت و کارایی آن هاست. در حالیکه قیمت هرگز نشانی از کیفیت نبوده و نیست. برای آشنایی با معایب خرید لوازم آرایشی ارزان با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

بسیاری از برند های ایرانی با اعمال بالاترین کیفیت ها و استفاده از متریال مرغوب سعی بر معرفی خود در بازار فروش دارند. اما به دلیل باور های نادرست مردم، ایم برند ها در انزوای تولیدی قرار می گیرند. در حالیکه استفاده از برند های ایرانی به مراتب بار ها و بار ها بهتر از استفاده از محصولات فیک می باشد. بسیاری از برند های لوازم آرایشی وارد کشور نمی شوند. اما شرکت هایی با ساخت محصولات فیک، لوازم آرایشی را با نام آن شرکت های معتبر به فروش می رسانند. غالبا تشخیص محصولات فیک از محصولات اورجینال بسیار راحت می باشد. در ادامه با توضیحاتی درباره لوازم آرایشی ارزان قیمت با ما همراه باشید.

خرید لوازم آرایشی ارزان

آیا خرید لوازم آرایشی ارزا‌ن نادرست است؟

همان طور که پیش تر گفته شد بسیاری از مردم بر این باورند که محصولات ارزان کیفیتی بالایی ندارند. اما حقیقت این است که کیفیت اجناس هیچ ارتباطی به قیمت آن ها ندارد. اجناس و تولیدات داخلی به دلیل تهیه متریال در داخل کشور بدیهی است که ارزان تر باشند. همچنین تولید کننده های داخلی با هدف افزایش فروش نیاز به حمایت دارند. این حمایت را توسط ارزان بودن اجناس خود به دست می آورند. البته بسیاری از برند های ایرانی نیز چندان ارزان نیستند.

لوازم آرایشی ارزان و غیر ایرانی غالبا لوازمی فیک می باشند. این اجناس به دلیل استفاده از متریالی نا مرغوب با قیمت های پایین به فروش می رسند. خرید این گونه لوازم برای پوست آسیب های جدی به همراه دارد. بنا براین توصیه می شود، چنانچه توانایی خرید لوازم آرایشی اورجینال را ندارید، از لوازم فیک استفاده نکنید. بلکه با خرید لوازم آرایشی اصل و ایرانی از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کنید.

مضرات استفاده از لوازم آرایشی برای پوست

لوازم آرایشی نا مرغوب و بی کیفیت قادر به لطمات بسیاری به پوست و چشم ها می باشد. زمانی که از لوازم آرایشی فیک استفاده می کنید، پوست تحت فشار از عوامل بیرونی و مضر قرار می گیرد. منافذ باز پوستی به راحتی این هوامل بیرونی را جذب می کنند. به همین دلیل در بافت پوستی نفوذ کرده و پوست را از گردش خون باز می دارند. یعنی موجب می شوند گردش خون در پوست پایین آمده و منافذ باز پوستی بزرگ تر شوند.

همچنین با آسیب به چشم موجب بروز بیماری ها و خطرات جدی برای آن می شود. به ایجاد گل مژه و آب مروارید، به راحتی چشم ها را مورد هجوم قرار می دهد. انواع لوازم آرایشی فیک مانند کرم پود و ریمل و خط چشم و… کرم پودر ها یکی از لوازم آرایش بسیار پر فروش هستند. چرا که زیر سازی و آمادگی برای آرایش با اعمال کرم پودر آغاز می شود. این وسیله آرایشی کاربرد بسیار زیادی دارد. به همین دلیل تمامی برند های آرایشی به تولید این محصول می پردازند.

برخی از آن ها با استفاده از متریال با کیفیت محصولاتی قابل قبول و برخی دیگر محصولاتی غیر اصولی به بازار عرضه می کنند. چرا که برای ساخت کرم پودر های با کیفیت نیاز به افرادی متخصص در این زمینه می باشد. کرم پودر ها برای پوست های متفاوت ساخته می شوند. پوست های چرب نیاز به کرم پودر هایی با خاصیت ضد چربی دارند. همین طور برای پوست های خشک کرم پودر های دارای چربی استفاده می شود. همچنین کرم پودر به دلیل تماس مستقیم با پوست نیاز به ترکیباتی تقویتی و در عین حال پوشاننده دارد. هدف از ساخت این کرم پوشانندگی لکه ها و جوش ها و ایجاد پوستی یکدست می باشد. به همین دلیل باید در ساخت و طراحی آن از متخصصان پوست و زیبایی استفاده کرد.

لوازم آرایشی فیک در کدام مناطق یافت می شود؟

غالبا لوازم آرایشی از برند های ایرانی در تمامی داروخانه ها موجود می باشد. بسیاری از مغازه های متفاوت فروش لوازم آرایشی نیز با وجود برند های متفرقه، برند های ایرانی را نیز برای فروش دارا هستند. اما خرید برخی لوازم فیک و بسیار نامرغوب و در عین حال ارزان در برخی فروشگاه ها متداول می باشد. قطعا این گونه فروشگاه ها به راحتی قابل تشخیص بوده و بار ها با آن ها رو به رو شده اید. اما خرید لوازمی که از کیفیت و نتیجه مطلوب آن ها آگاه هستید بسیار توصیه می شود.

توجه داشته باشید خرید لوازم آرایشی گران قیمت تنها حمایت از این نوع تفکرات می باشد. تفکراتی بر پایه گران قیمت بودن بی دلیل و افزایش فروش با خرید افراد رخ می دهد. هر چه مردم در خرید لوازم بی کیفیت و گران قیمت اصرار بورزند، تولیدات آن ها افزایش می یابد. بنا براین تنها برای محصولاتی حاضر به پرداخت هزینه های بالا باشید که از کیفیت و برند آن اطمینان حاصل کرده اید.

خرید لوازم آرایشی ارزان

خرید لوازم آرایشی ارزان به صورت آنلاین

بسیاری از افراد در دوران پاندمی، به فروش آنلاین رو آورده اند. کسب و کار های بسیاری در این دوره با آنلاین شاپ های خود سود مناسبی کسب کرده اند. تا حدودی این امر برای پیشرفت های جامعه بسیار مفید می باشد. خرید های غیر حضوری مزایای بسیاری نسبت به خرید های حضوری دارد. بنا براین افرادی با شروع فروش لوازم آرایشی ارزان توسط سایت ها و فضای مجازی کار خود را شروع کرده اند. البته در نظر داشته باشید که هم چنان خرید لوازم آرایشی فیک در هر صورت کاری نادرست می باشد. سعی بر آ« که از لوازم اورجینال استفاده شود باید در اولویت قرار گیرد.

انواع لوازم آرایشی

انواع لوازم آرایشی

لوازم آرایشی از پر مصرف ترین لوازم در جهان می باشند. امروزه تولیدات عمده و تاسیس شرکت های سازنده لوازم آرایشی در حال افزایش روز افزون است. بسیاری از شرکت ها و برند های ساخت لوازم آرایشی در حال رقابت هستند. برخی از این شرکت ها با توجه به کیفیت و مرغوبیت طراحی و تولید، در بازار فروش بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. برای آشنایی با انواع لوازم آرایشی با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

این مهم موجب افزایش کیفیت محصولات ان ها می شود. تقریبا بیشترین فروش برای محصولات خارجی می باشد. اما در سال های اخیر برند های ایرانی بسیاری در تولیدات لولزم آرایشی موفق عمل کرده اند. همان طور که می دانید تولیدات داخلی نیز با استاندارد های موجود و قیمت های مقرون به صرفه، کارایی مطلوبی دارند. اما لوازم آرایشی و تنوع آن ها چنان گسترده است، که برای هر کدام می توان مقالات آرایشی مجزایی ارائه داد. در این مقاله تخصصی و آرایشی به طور کلی لوازم آرایشی متفاوت را معرفی می کنیم.

انواع لوازم آرایشیضد آفتاب و کرم پودر

ضد آفتاب از ضروری ترین لوازم مصرفی برای بانوان و آقایان می باشد. این محصول علاوه بر قابلیت زیبایی، برای حفظ سلامتی افراد الزامی است. اشعه ها و پرتوهای خورشیدی برای پوست بسیار مضر می باشند. با استفاده از ضد آفتاب درصدی از این مضرات خنثی خواهد شد. ضد آفتاب در دو نوع تولید می شود. همینطور ضد آفتاب های بی رنگ و رنگی هر دو پر فروش هستند. ضد آفتاب های بی رنگ تنها برای محافظت از پوست طراحی شده اند. اما ضد آفتاب های رنگی علاوه بر مزیت مذکور، قابلیت پوشش دهی پوست برای زیر سازی آرایش را نیز دارند. چنانچه از ضد آفتاب بی رنگ استفاده شود، برای آرایش کرم پودر مهم می باشد. معمولا آرایش توسط کرم پودر زمینه سازی می شود. بنا براین انتخاب کرم پودری سازگار با نوع پوست و رنگ مناسب بسیار حائز اهمیت است.

کانسیلر و کانتورینگ

درواقع کانسیلر برای از بین بردن سیاهی دور چشم و آماده سازی چشم ها برای آرایش می باشد. کانسیلر های متعددی در بازار موجود می باشند. خرید کانسیلر های اورجینال موجب افزایش کیفیت و زیبایی در آرایش می شود. کانسیلر های نا مرغوب و فیک در اطراف چشم به درستی فید نمی شوند. همچنین موجب ایجاد بیماری های چشمی و پوستی خواهند شد. کانتورینگ نیز عملی است برای ایجاد سایه روشن در صورت که موجب زیبایی و زمینه سازی مناسبی برای ادامه آرایش می باشد. کانتورینگ صورت نیاز به مهارتی در شناخت نقاز ضعف و قوت صورت دارد. هر چه این شناخت بیشتر باشد کانتورینگ مطلوب تری صورت می گیرد. کانتور و کانسیلر دو جز بسیار مهم در آرایش های حرفه ای می باشند.

انواع لوازم آرایشی

خط چشم و ریمل

خط چشم برای ایجاد تغییر در چشم ها می باشد. به وسیله خط چشم می توان حالت چشم ها مناسب با صورت آرایش کرد. برخی دارای چشم هایی با حالت افتاده می باشند. برای این نوع از چشم ها کشیدن خط چشم باید در جهتی باشد که با ایجاد خطای دید، افتادگی آن ها را پوشش دهد. آرایش چشم های درشت، ریز، کشیده، گرد و… هر کدام نیازمند شناخت آن و روش افزایش زیبایی آن می باشد. خط چشم های رنگی در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

بسیاری از مردم با خط چشم های هماهنگ با رنگ چشم خود هارمونی بسیار زیبایی در آن ها ایجاد می کنند. همچنین ریمل یکی از مهم ترین ابزار آرایشی محسوب می شود. گاهی برخی افراد به تنهایی با یک ریمل قادر به افزایش زیبایی چهره خود می باشند. اما خرید ریمل های مرغوب باید مورد توجه قرار گیرد. ریمل به دلیل تماس مستقیم با چشم ها احتمال نفوذ به آن ها دارد. به همین علت باید از مرغوبیت و کیفیت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمائید.

ریمل در دو نوع معمولی و ضد آب تولید می شود. ریمل های معمولی در هنگام شست و شو در اطراف چشم سیاهی ایجاد می کنند. اما ریمل های ضد آب که مناسب استفاده در استخر نیز می باشند، در هنگام شست و شو به صورت گلوله ای از چشم جدا می شوند. هر فرد بسته به سلیقه و نیاز خود ریمل مورد نظر را تهیه می کند. برخی از آن ها پر پشت کننده و حجم دهنده هستند. غالبا افرادی که مژه های بلندی دارند از ریمل های معمولی استفاده می کنند.

انواع لوازم آرایشی نظیر رژ گونه، های لایتر

در حقیقت رژ گونه برای ایجاد رنگ و حالت برجستگی در گونه ها استفاده می شود. رژ گونه در رنگ های متفاوتی تولید می شود. افراد با توجه به سلیقه و نوع آرایش خود رژگونه های پر رنگ و یا کم رنگ خریداری می کنند. در خرید رژگونه به رنگ پوست و کرم پودر خود توجه کنید. های لایتر نیز برای ایجاد برجستگی در نقاطی از صورت می باشد. غالبا های لایتر و کانتور در کنار یکدیگر به خوبی دیده می شوند. چرا که استفاده این دو با هم قادر به کوچک کردن نقاطی مانند بینی و برجسته کردن نقاطی مانند گونه ها می باشد. های لایتر هم به صورت شاین و در رنگ های متفاوت می باشد.

رژ لب

رژ لب از اساسی ترین موارد انواع لوازم آرایشی می باشد. بسیاری از افراد بدون هیچ گونه آرایشی تنها با یک رژ لب خود را آرایش می کنند. چنانچه فرد تمام صورت خود را آرایش کند بدون رژ لب قادر به تکمیل آن نخواهد بود. در واقع رژ لب تمام کننده آرایش می باشد. رژ لب ها در انواع و رنگ های متفاوت تولید می شوند. همینطور رژ لب ها در انواع مایع، جامد، بیست و چهار ساعته، برق لب و تقویت کننده و حجم دهنده هستند. رژ لب های بیست و چهار ساعته بیش از دیگر انواع آن به فروش می رسند. همان طور که از نام آن ها پیداست، ماندگاری بیشتری داشته و در اطراف لب ها پخش نخواهند شد.

به طور کلی لوازم آرایشی بسیاری طراحی و تولید می شوند. موارد مذکور تنها مهم ترین لوازمی بودند که برای یک آرایش حرفه ای مورد نیاز هستند. اما لوازم دیگری مانند خط لب، تینت لب، برنزر و… نیز موجود هستند. به خاطر داشته باشید برای حفظ سلامت پوستی اجناس اورجینال و مرغوب خریداری نمائید.

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران

امروزه خرید لوازم آرایشی اورجینال بسیار دشوار و حائز اهمیت می باشد. لوازم آرایشی به دلیل تماس با اعضای حساس صورت باید از استاندارد های تائید شده به فروش برسند. هر گونه متریال غیر ضروری و آسیب زننده احتمال بروز بیماری های پوستی را به همراه دارد. بنا براین خرید لوازم آرایشی از فروشگاه های معتبر یکی از موارد مهم در خرید آن ها می باشد. افراد باید هنگام استفاده از لوازم آرایشی به اعتبار و کشور سازنده محصولات توجه داشته باشند. برای آشنایی با روش خرید لوازم آرایشی اصل در تهران با ما در سایت عطریات الینا همراه باشید.

برخی از محصولات با هزینه های بالا نیز اجناس اورجینال نمی باشند. پس به یاد داشته باشید، مبالغ بالا نشان دهنده اصل بودن هیچ محصولی نیست. بر خلاف تصور بسیاری از مردم، لوازم آرایشی اورجینال از یک الگوی قیمتی پیروی نمی کنند. بلکه بسیاری از محصولات که تولید داخلی هستند با قیمت های مناسب و تضمین شده می باشند.

عواقب استفاده از محصولات آرایشی فیک

استفاده از محصولات آرایشی فیک، خطرات جبران ناپذیری به همراه دارد. چشم ها نقاط حساسی در بدن می باشند. با استفاده از ریمل، سایه چشم، خط چشم و کانسیلر های فیک، امکان بروز بیماری های چشمی مانند گل مژه و آب مروارید بسیار زیاد است. این بیماری ها در مراحل اولیه چندان علائمی نخواهند داشت. اما به طور کلی در مدت زمانی معین بروز کرده و درمان آن ها پر هزینه و سخت می باشد. همچنین پوست صورت نیز نیازمند محصولاتی معتبر می باشد. بیماری های پوستی ناشی از مصرف لوازم آرایشی در حال افزایش می باشد. امروزه افراد بسیاری جهت اگزما و لکه های پوستی به پزشک های پوست و مو مراجعه می کنند. در مرحله اول درمان، پزشک مصرف تمامی لوازم آرایش را برای مدتی ممنوع خواهد کرد.

بنا براین جهت عدم نیاز به درمان، استفاده از لوازم آرایشی اورجینال انتخاب مناسب تری است. چرا که این گونه محصولات عواقبی پر هزینه تر و دشوار تر از خرید محصولات اصل به همراه دارد. لوازم آرایشی از محصولات مورد توجه و مورد علاقه بسیاری از بانوان می باشند. این لوازم جهت تقویت نقاط عطف صورت استفاده می شوند. به همین علت فروش آن ها روز به روز در حال افزایش است. اما این امر موجب پیدایش شرکت های نامعتبر برای ساخت لوازم فیک گردیده است. بسیاری از لوازم آرایشی فیک و نا مرغوب در بازار با قیمت های بالا به عنوان اورجینال به فروش می رسند. اما افراد باید از خرید این گونه محصولات خودداری کنند. حمایت از این گونه شرکت ها، تضمینی برای ادامه فعالیت آن ها می باشد. در نظر گرفتن مواردی در هنگام خرید کمک شایانی برای تشخیص محصولات اورجینال از محصولات فیک خواهد بود. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

خرید لوازم آرایشی اصل در تهرانشناخت محصولات آرایشی اصل

پیش از اقدام برای خرید محصول مورد نظر خود، در سایت های متفاوت از ظاهر و کیفیت کالای اصل آگاه شوید. چنانچه محصول ساخت کشوری خارجی بوده باشد با ذکر نام محصول در سایت های خارجی متوجه ظاهر و محتویات آن خواهید شد. اما اگر این محصولات تولیدات داخلی باشند در سایت شرکت سازنده به دنبال کسب آگاهی از محصول شوید. این مهم کمک می کند در هنگام خرید قادر به تشخیص عدم شباهت آن باشید.

خرید از فروشگاه های معتبر آرایشی

فروشگاه های معتبر و نمایندگی های یک محصول، غالبا مشغول فعالیت برای همان شرکت سازنده هستند. این مورد یعنی فروش محصولات اورجینال توسط نمایندگی های معتبر و سازنده لوازم آرایشی، اطمینان خاطر به همراه خواهد داشت. غالبا در فروشگاه های معتبر، به علت تضمین و دائمی بودن آن ها، فروش محصولات با کیفیت در اولویت می باشد. اما خرید مغازه های نا معتبر علاوه بر حمایت بی جهت از شرکت های سازنده نا مرغوب، برای سلامت افراد نیز تهدید آمیز است.

معرفی توسط اطرافیان

خرید لوازم آرایشی اصل می تواند با معرفی اطرافیان نیز صورت گیرد. مصرف لوازم آرایشی توسط دیگر افراد تا حدودی کیفیت و کارایی آن را معرفی می کند. به همین علت در صورت مشاهده لوازم آرایشی با کیفیت بر صورت اطرافیان خود، جویای خرید آن باشید.

بورس لوازم آرایشی در تهران

فروش لوازم آرایشی نیز مانند محصولات دیگر در چندین خیابان به خصوص صورت می گیرد. این بازار های متفاوت جهت خرید لوازمی به خصوص می باشند. بسیاری از افراد به دلیل حرفه خود خرید از این گونه بورس های لوازم آرایشی را ترجیح می دهند. اما در این مناطق نیز تمامی محصولات تضمین شده نیستند. بسیاری از فروشگاه های آنلاین و نو پا، اعتبار و کیفیت بالاتری برای فعالیت خود در نظر می گیرند. فروشگاه های آنلاین در سال های اخیر علی الخصوص در دوران شیوع بیماری، از اعتبار بسیاری برخوردار شدند. فعالیت این گونه فروشگاه ها در سایت ها و فضای مجازی بسیار رونق یافته است. غالبا خرید و فروش لوازم آرایشی به صورت آنلاین بسیار دشوار می باشد. اما ادامه فعالیت آن ها توسط تضمین کیفیت و رضایت افراد تا به این جا بوده است. بنا براین جهت خرید لوازم آرایشی تنها به بورس این محصولات بسنده نکنید.

 

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران

بهترین کرم ضد آفتاب

شاید تا به امروز استفاده از کرم ضد آفتاب را جدی نمی‌گرفتید. اما به شما اطمینان می‌دهم بعد از مطالعه فواید استفاده از این کرم حتما آن را در لیست خرید خود قرار خواهید داد. مخصوصا اگر پوست خشک و لک داری داشته باشید، احتمالا برای مرطوب کردن آن از کرم‌های مختلفی استفاده می‌کنید. ما در اینجا 10 مورد از بهترین‌های کرم ضد آفتاب‌ برای پوست خشک از برندهای معروف ایرانی و خارجی را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Photoderm Spot

کرم ضد آفتاب درمانی بیودرما برای افرادی که پوستشان لک یا کک دارد بسیار مناسب است و باعث از بین رفتن تمام لک‌ها می‌شود. این ضد آفتاب روی پوست شما عرق نمی‌کند و براق هم نیست.

بعد از استفاده از این کرم پوست شما تا حدودی روشن‌تر شده و جای زخم از روی پوست‌تان می‌رود. از دیگر ویژگی‌های بسیار مهم این محصول این است که می‌توانید از آن بر روی دور چشم خود هم استفاده کنید و تیرگی دور چشم خود را به راحتی از بین ببرید.

کرم ضد آفتاب اون مخصوص پوست خشک

اگر پوست خشکی دارید و در پوست‌تان احساس کشیدگی می‌کنید کرم ضد آفتاب اون می‌تواند به حد زیادی خشکی پوست شما را از بین ببرد. این کرم با ایجاد رطوبت کافی برای پوست باعث سلامت و شادابی هر چه بیشتر پوست شده و با ایجاد یک لایه‌ی محافظتی بر روی پوست از آسیب‌های ناشی از نور خورشید جلوگیری می‌کند.
این کرم ضد آفتاب ضد آب است و به هیچ عنوان روی پوست شما عرق نمی‌کند. همچنین با دارا بودن ویتامین C از ایجاد چروک بر روی پوست جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب اوریاژ مدل Bariesun

بهترین کرم ضد آفتاب

کرم‌ ضد آفتاب اوریاژ به همراه یک پاک‌کننده آرایشی‌می‌تواند همه‌ی آن چیزی باشد که یک خانم برای داشتن پوستی زیبا نیاز دارد. این محصول برای پوست‌های حساس و خشک مناسب است زیرا با رطوبت‌ رسانی بالا خشکی پوست را به کلی از بین می‌برد.

این کرم حاوی ویتامین C است و از پیری پوست و ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند. کرم ضد آفتاب اوریاژ با دارا بودن آب معدنی اوریاژ به بازسازی هرچه بیشتر پوست شما کمک کرده و از تاثیرات مضر نور خورشید جلوگیری می‌کند.
این کرم دارای رنگ روشن است و برای آقایان هم مورد استفاده است.

کرم ضد آفتاب اوسرین مخصوص پوست خشک

ضد آفتاب بی‌رنگ اوسرین با فرمولاسیونی بسیار سبک و ضد‌ تعریق برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌های ورزشکار بسیار مناسب است و با ایجاد یک لایه‌ی محافظتی بر روی پوست از آسیب‌های ناشی از نور خورشید جلوگیری می‌کند.
این کرم ضد آفتاب با دارا بودن ویتامین E از پیری پوست جلوگیری کرده و برای شما پوستی سالم و شاداب به ارمغان می‌آورد. این کرم ضد آفتاب برای پوست‌های خشک مناسب است و از تخریب DNA پوست جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب آردن مخصوص پوست خشک

کرم ضد آفتاب آردن با ایجاد یک فیلتر ضد آفتاب بر روی پوست از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند. این کرم برای پوست‌های معمولی تا خشک قابل استفاده است و چربی پوست شما را کنترل می‌کند و باعث دهیدراته شدن پوست می‌شود.
کرم ضد آفتاب آردن حاوی ویتامین C و A است. این ویتامین‌ها از پیری و چروک پوست جلوگیری می‌کنند و بعد از مدتی چروک‌های ریز روی صورت را از بین می‌برد.

کرم ضد آفتاب رنگی مای

بهترین کرم ضد آفتاب

این کرم ضد آفتاب محصولی از شرکت ایرانی مای است که با پوست خانم‌های ایرانی سازگاری بسیاری دارد. کرم ضد آفتاب مای برای پوست‌های معمولی مناسب بوده و فاقد اسانس است.
فرمولاسیون این کرم به صورتی است که در هنگام گرما روی پوست شما عرق نمی‌کند و باعث براقی پوست نمی‌شود.
این کرم ضد آفتاب رنگ‌دار است و پوست را تا حدودی کاور می‌کند. به‌علاوه باعث مات شدن رنگ پوست نیز می‌شود.

کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا حتی از زمان‌های قدیم کرم موردعلاقه‌ی خانم‌های ایرانی بوده است. به این دلیل که تقریبا با هر نوع پوستی سازگاری دارد و توقعات هر کسی از یک کرم ضد آفتاب را برآورده می‌کند.
این کرم با دارا بودن عصاره‌های گیاهی و روغن‌های بسیار مفید برای پوست، پوست شما را بهبود می‌بخشد و سلامت اولیه را به پوست بازمی‌گرداند. ضد آفتاب دکتر ژیلا برای انواع پوست قابل استفاده است و التهابات پوست را به سادگی از بین می‌برد.

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده سی گل

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده سی‌گل مناسب برای پوست‌های معمولی و خشک، به پوست شما رطوبت رسانی کرده و باعث می‌شود رطوبت در پوست شما باقی بماند در نتیجه خشکی پوست به کلی از بین می‌رود.
این کرم حاوی ویتامین E است و از ایجاد چروک بر روی پوست و پیری زودرس جلوگیری می‌کند. این کرم ضد آفتاب مقاومت پوست را در برابر اشعه‌های مضر خورشید را بالا برده و خاصیت آنتی ‌اکسیدان این کرم آسیب‌های پوستی را به حداقل می‌رساند.

کرم ضد آفتاب هیدرودرم برای پوست خشک

چای سبز، آلوئه ورا و هاماملیس، ترکیبی که می‌تواند برای پوست شما معجزه کند. کرم ضد آفتاب ایرانی هیدرودرم ضد آفتابی مناسب برای استفاده‌ی روزانه‌ی شماست که با دارا بودن ویتامین E از پیر شدن پوست‌تان جلوگیری می‌کند.
این کرم ضد آفتاب علاوه بر این که پوست شما را در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند به شادابی و جوانی پوست شما هم کمک کرده. این محصول همچنین در هوای گرم بر روی پوست شما عرق نخواهد کرد و از روی پوست‌تان پاک نخواهد شد.

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم

بهترین کرم ضد آفتاب پریم

کرم ضد آفتاب بی‌رنگ پریم یکی دیگر از محصولات بسیار پرطرفدار شرکت ایرانی پریم است. ترکیبات این کرم چیزی شبیه به بوتاکس روی پوست شما عمل می‌کند و پوست شما را جوان می‌کند و چروک‌های ریز آن را از بین می‌برد.
این کرم ضد آفتاب علاوه‌ بر محافظت از پوست شما به صورت بسیار قوی، پوست شما را هیدراته نیز می‌کند و از ایجاد خشکی بر روی پوست جلوگیری می‌کند. پریم می‌تواند همان چیزی باشد که شما از یک کرم ضد آفتاب با کیفیت توقع دارید.

عطرهای مناسب تابستان

خرید عطر یکی از مشکلاتی است که باید بیشتر از آن بدانید حتما توجه داشته باشید که بوی عطر که برای لحظه ای به بینی شما می رسد دقیقاً بوی عطر عاشق نیست، شما باید مدتی در معرض نور قرار بگیرید تا عطر مناسب را برای شما پیدا کند. عطر را بو کنید تا محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. صرف نظر از موارد فوق، عطر مناسب تابستان چیست؟ ما به زودی وارد تابستان می شویم و گرما روز به روز زیاد می شود، در نتیجه بدن شروع به عرق کردن می کند تا خنک شود و بدن بوی عرق کند. اینجاست که یک عطر خوب تابستانی می تواند به ما کمک کند نه تنها از بین بردن بوی عرق بلکه بوی دلپذیر را نیز از بین ببرد اما آیا عطرهای مناسب تابستان را می شناسید؟ اگر پاسخ شما به سؤال خیر است، در پایان مقاله را بخوانید تا از این عطرها مطلع شوید برای خرید عطر مردانه به موهای خود نگاه کنید قیمت عطر مردانه در این فروشگاه با بقیه متفاوت است.

عطر های مناسب تابستانچه عطرهایی تابستانی به نظر می رسند؟

هنگامی که هوا گرم می شود، حرکت ذرات هوا تسریع می شود ، به همین دلیل بوی عطر در تابستان بیشتر پخش می شود و وقتی از عطر استفاده می کنید، بوی این عطر در هوا پخش می شود و همه می توانند بو آن را بو کنند به همین دلیل است که می توانید بیشتر از فصلهای دیگر در تابستان از عطرها استفاده کنید. بنابراین چگونه در تابستان بو می کند؟ عطرهای شگفت انگیز بهترین انتخاب برای تابستان هستند ، استفاده از عطرهای گرم باعث می شود تا از گرما بیشتر احساس گرما داشته باشید ، بنابراین باید در فصل گرم سال از عطرهای شگفت انگیز استفاده کنید که برای ما کمی گرم است. کمتر به هیچ وجه مناسب نیست از عطرهایی استفاده کنید که دارچین استفاده می کنند، زیرا دارچین بوی تند و تند دارد که برای تابستان مناسب نیست.

معرفی برخی از عطرهای مناسب برای تابستان

در این بخش می خواهیم نام برخی عطرهای مناسب تابستان را به شما اطلاع دهیم تا در انتخاب بهترین عطرهای تابستانی به شما کمک کنیم:

عطر ایکیدا توسط Love In White

عطر سفید برای تابستان مناسب است این عطر همانطور که از نام آن پیداست، سمبل عشق در روابط مردم است و عطر این عطر برای تابستان بسیار مناسب است و از رایحه ای شرقی تشکیل شده است. این عطر رایحه ای فوق العاده و شیرین برای خانم ها دارد. برند Creed یکی از محبوب ترین مارک های عطر در جهان است و معروف ترین عطر این برند ایجاد شده Creed است که شاید شما هم بدانید

Chanel Perfume Allure Homme Sport Eau Extreme

همانطور که از نام آن پیداست یکی از بهترین عطرهای تابستانی است، و هنگام ورزش مناسب است ، بنابراینرا می توان با بوی عرق در بدن ترکیب کرد و این بو را از بین ببرید.

برای خواندن مقالات بیشتر درباره عطرها می توانید به پرفروش ترین عطرهای جهان ، دوام عطر با چهار ترفند ساده و غیره مراجعه کنید.

عطر آمپر برای آقایان، مدل سرعت

سرعت مردانه یکی از عطرهای با دوام مناسب و رایحه ای طراوت و تلخ است که برای تابستان بسیار مناسب است از این عطر در تابستان استفاده کنید و هنگامی که هوا گرم است، می تواند به بدن شما کمک کند تا خنک شود و کمی احساس گرما کند. می تواند

عطر آبی مردانه

عطر ادکلن عطر دیگری است که رایحه ای فوق العاده و تند دارد و برای تابستان بسیار مناسب است این شامل سه نت مختلف است و برای مردانی که به دنبال استقلال و خودکفایی هستند ، رایحه ای فوق العاده است.

انتخاب رایحه ای مناسب که عطر را از دیگران متمایز می کند و باعث می شود احساس بی نظیری و خاصی داشته باشید کار آسانی نیست هنگام انتخاب یک عطر، علاوه بر سلیقه شخصی شما موارد دیگری نیز باید در نظر بگیرید یکی تغییر فصل هاست شاید بدانید که درجه حرارت تأثیر زیادی در رایحه عطر دارد. به عنوان مثال، آب و هوای گرم رایحه عطر را تقویت می کند در حالی که در هوای سرد عطر کمتر تبخیر می شود و در نتیجه بوی کمی در هوا منتشر می کند. بنابراین بسیار مهم است که هر فصل هنگام خرید به عطر مناسب توجه کنید البته برخی از عطرها وجود دارند که برای همه فصول مناسب هستند.

اگر می خواهید با انتخاب یک عطر مناسب و مناسب، توجه افراد اطراف خود را به خود جلب کنید، باید در انتخاب عطر خود مراقب باشید و عطر مناسب را برای هر فصلی که در آن هستید ، انتخاب کنید ، به خصوص اگر می خواهید قیمت نسبتاً بالایی را برای آن بپردازید.

در اینجا نکات و ترفندهای ما برای به دست آوردن رایحه مناسب برای هر فصل ارائه شده است

عطر گل

این فصل به میوه های رسیده، تعطیلات و هوای گرم رسیده است. فصلی که یادآور دریا و شبهای طولانی و گرم آن است در تابستان، با رایحه ای تازه و خنک از آسمان استفاده کنید (که در تابستان با هوای گرم بهتر است) در تابستان به آرامی در آسمان پاشیده می شوید زیرا بو به دلیل دمای زیاد ، بو شدید است ترکیبات متداول تابستانی شامل ترنج ، گل رز، یاس ، گلهای ظریف و شکوفه نارنجی…

عطر های مناسب تابستانبو باعث احساس گرما یا سرما می شود برای عطرهایی برای تابستان مناسب است که احساس سرما می دهد. عطرهایی با رایحه ای سرد و دلپذیر که معمولاً حاوی عطر مرکبات، گل ها، چوب یا میوه های فصلی هستند، برای تابستان مناسب هستند و عطرهای گرم و شیرین برای تابستان مناسب نیستند.

ضد آفتاب ایرانی یا خارجی؟

نور خورشید یکی از دلایل اصلی تیرگی پوست و پیر شدن زودرس پوست است ، علاوه بر این قرار گرفتن در معرض نور خورشید مزمن می تواند باعث سرطان پوست و در نتیجه از پوست محافظت کرده و از این ارگان مهم در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کند مهم است آفتاب، اطلاعات بیشتر ضد آفتاب مجموعه ای از کرم های پوستی است که به صورت ژل یا کرم موجود است و برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید استفاده می شود.

اما سؤال بسیاری از افراد این است که از ضد آفتاب برای پوست سالم استفاده می کنند. ضد آفتاب می تواند از نفوذ نور خورشید به پوست جلوگیری کند، اما همه ضد آفتاب ها دارای اثرات محافظتی یکسانی نیستند. برای اینکه دریابیم که هر کدام از کرم های ضد آفتاب از چه مقدار محافظت می کنند، باید بدانیم کرم ضد آفتاب را چه خریداری می کنیم. اگر از نزدیک به هر ضد آفتاب نگاه کنید، یک کلمه (SPF) وجود دارد که توضیح می دهد مصرف کننده قبل از رسیدن به آفتاب سوختگی تا چه مدت می تواند در آفتاب بماند.

 به عنوان مثال، اگر پوست فرد به مدت 10 دقیقه آفتاب سوختگی داشته باشد، برای کرم حاوی SPF 15، اثر کرم روی پوست فرد 150 دقیقه خواهد بود، بنابراین باید کرم تجدید شود. تعداد کرم های SPF را چند برابر کنید تا جلوی ضد آفتاب بگیرید. این 94٪ از اشعه ماوراء بنفش را پوشش می دهد ، در حالی که SPF 30 تنها 96٪ مؤثر است (فقط 2٪ بیشتر). بهترین ضد آفتاب ایجاد مقاومت کافی در برابر نوع پوست شما است.

بیشتر افراد جامعه که از ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی ، سرطان و چین و چروک استفاده می کنند می توانند 30 تا 25 ضد آفتاب استفاده کنند و نیازی به استفاده و استفاده از ضد آفتاب 90 و 100 ندارند. کرم های ضد آفتاب در سنین جوانی دیدگاه های متفاوتی دارند. برخی مقالات بین یک تا دو سال و برخی دیگر شش ماه است اما از آنجا که کودکان کمتر از یک تا دو سال در معرض نور آفتاب هستند ، بهتر است بعد از این سن از ضد آفتاب برای کودکان استفاده کنید.

در مورد بزرگسالان، آنچه از مقالات مختلف قابل استنباط است اینست که استفاده صحیح از ضد آفتاب بین 10 تا 16 ساعت که حداکثر میزان نور خورشید است، برای همه ضروری است و اغلب توصیه می شود افراد در معرض این ساعت باشند.

سعی کنید در حد مقدوراز ضد آفتاب استفاده نکنید، نحوه استفاده از ضد آفتاب: از کرم ضد آفتاب فقط در محیط پلک استفاده کنید و در اطراف چشم استفاده نمی شود همچنین، هر سه تا چهار ساعت یک بار، پوست باید به طور کامل با صابون و آب شسته شود و با ضد آفتاب مجدداً پر شود زیرا از آنجا که وجود لایه پایه می تواند باعث واکنش های آلرژیک و خارش پوست در برخی افراد شود.

با توجه به اینکه کرم ضد آفتاب خارجی است یا ایرانی، شایان ذکر است با وجود تفاوت قابل توجه در قیمت کرم های ضد آفتاب های ایرانی و خارجی، تفاوت چندانی بین کیفیت این کرم های ضد آفتاب وجود ندارد، اما اگر کسی خواهان ضد آفتاب خارجی است برای استفاده باید از ضد آفتاب استفاده کنید از تمبرها و علائم تجاری معتبر مورد تأیید وزارت بهداشت ایران استفاده کنید.

از کرم ضد آفتاب رنگی استفاده نکنید

معمولا پوست از سه لایه تشکیل شده است: اپیدرم ، که بیرونی ترین لایه پوست است. درم یا لایه میانی و لایه هایپودرمی یا زیرین که لایه های پوستی پوست را تشکیل می دهد، در مورد کرم های ضد آفتاب رنگی، رنگ های دائمی در ضد آفتاب ها می توانند رنگ پوست و نقایص جزئی را تغییر دهند، به خصوص اگر رنگدانه موجود در ضد آفتاب حاوی ترکیبی از جیوه باشد که در دراز مدت باعث تیره تر شدن رنگ پوست می شود.

بنابراین توصیه می کنیم افراد به جای ضد آفتاب و پودر از ضد آفتاب سفید و بی رنگ استفاده کنند برای استفاده از ضد آفتاب در دوران بارداری، تعدادی کرم ضد آفتاب به نام “رایگان در دوران بارداری” وجود دارد زنان باردار می توانند از آن استفاده کنند و خطر لکه های بارداری را کاهش دهند، اما بهتر است خانمهای باردار کمتر در معرض نور آفتاب باشند و هنگام استفاده از ضد آفتاب یا کف استفاده کنند استفاده طولانی مدت از ضد آفتاب و لوسیون بدن می تواند بسیاری از مواد شیمیایی موجود در جریان خون را جذب کرده و روی جنین تأثیر منفی بگذارد.

ضد آفتاب ایرانی یا خارجی؟از آسیب آفتاب به پوست شما چقدر می دانید؟

آیا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که فکر می کنید نور خورشید فقط برای پوست شما مفید است و همین است ؟! یا قصد دارید بدون رعایت نکات ایمنی ، ضد آفتاب را برنزه کنید؟ آیا تاکنون فکر کرده اید که برخی از لکه های تحریک کننده بر روی صورت شما می توانند در اثر خورشید ایجاد شوند؟ اگر هنوز این مسائل را متوجه نشده اید، با ما همراه باشید تا در مورد خطرات آفتاب سوختگی و مراقبت از پوست برای پیری زودرس صورت و بدن مطلع شوید، آفتاب به پوست آسیب جدی می رساند.

کراتوز غرق شده، یا کراتوز خورشیدی، شکل دیگری از آسیب آفتاب است کراتوز آکوستیک ارتباط مستقیمی با قرار گرفتن در معرض نور خورشید بر روی پوست دارد و می تواند شانس ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد.

نور خورشید به پوست شما برخورد می کند

بیشتر افراد چین و چروک و لکه دار را نتیجه طبیعی پیری و پیری پوست می دانند درست است! اما این مهم است که بدانید مهمترین مقصر این نقاط آزار دهنده نور خورشید و اشعه های مضر است عکس های پیری پوست مسئول 90٪ از تغییرات پوستی شما هستند.

شما دائما در معرض نور خورشید هستید و اثرات مخرب نور خورشید سلامت پوست شما را تهدید می کند شاید نتوانید اثرات پیری را روی پوست خود کنترل کنید، اما می توانید به راحتی آن را کند کنید آسیب پذیری خورشید در برابر دست در حال رشد، روند پیری پوست را تسریع می کند.

عطرهای مناسب بهار

پیدا کردن عطر مناسب برای بهار سال  کار آسانی نیست همانطور که عطرهای گرم و سنگین برای فصول سرد طراحی شده اند، عطرهای سرد و سبک نیز برای فصول گرم سال مانند بهار و تابستان مناسب هستند. با رسیدن بها، باید تغییر عطر مورد استفاده خود را نیز در نظر بگیرید اگر می خواهید بهترین عطرهای مردانه بهار را بدانید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

عطرهای مناسب بهاردیور

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای مردانه است این عطر شامل ترنج و فلفل است که آسمان آبی ، کوه ها و چمنزارهای سرسبز را تداعی می کند و به شما آرامش می بخشد اگر به دنبال رایحه ای مناسب برای استفاده روزانه و شبانه خود هستید، این یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود رایحه این عطر مردانه را با دوام بالای آن در طول روز حس کنید.

ورساچه اروس

این عطر از شخصیت های افسانه ای یونان باستان الهام گرفته شده است. حتی بطری او به گونه ای طراحی شده است که مردانگی و عظمت اروس خدای عشق را در یونان باستان به تصویر می کشد. عطر اروس ورساچه از ترکیبی از روغنهای اساسی مانند لیمو، نعنا، سیب سبز، وانیل و سرو تشکیل شده است. این عطر برای مردانی که از انزوا فرار می کنند و اعتماد به نفس بالایی دارند مناسب است اگرچه این عطر رایحه ای شیرین دارد، اما مردانگی خود را حفظ می کند.

هرمس تره

یکی از عطرهای مخصوص بهار مدل عطر Hermes است. این عطر دارای روغنهای اساسی مانند گریپ فروت ، فلفل سیاه ، چوب و گل رز است که در نهایت عطر ماندگار ایجاد می کند ایجاد یک احساس مثبت و رایحه ماندگار از این عطر، انتظارات شما را برآورده می کند. به جای مصرف روزانه، این عطر بهترین استفاده برای مهمانی های شبانه شما است.

عطرهای مناسب بهارآکوا دو پارما

Aqua یکی از معطرترین عطرهای مردانه با روغن های گل یاس، رزماری، نعنا، مشک و نارنگی است. این عطر که تحت سلطه ماندارین است، برای روزهای گرم بهار و تابستان، برای استفاده روزانه و برای مراسم خاص و مهمانی های شبانه طراحی شده است این عطر در بین خانم ها بسیار پرطرفدار بوده و برای جلب توجه طراحی شده است.

جورجیو آرمانی آکوآ دی جی

گزینه دیگری که می توانید برای بهار خود تهیه کنید جورجیو آرمانی آکوآ دی جی است. این عطر شامل ترکیبی از روغنهای اساسی مانند ترنج ، زنجبیل و نعناع هندی است که مردانه، قوی و اغوا کننده است و برای استفاده روزانه در فصول مانند بهار بسیار مناسب است رایحه آب دریا و عطرهای شیرین بخشی از این عطر است این عطر تست خود را پشت سر گذاشته و در طول روز بوی شما خواهد داد. گذشته از نام تجاری آن، که در مد مردانه به یک برند مشهور تبدیل شده است، این عطر حاوی یکی از ماندگارترین عطرها است.

پرادا لونا روسا

پرادا یکی از لوکس ترین مارک های جهان است ، بنابراین نباید در انتخاب آن در صنعت عطر و ادکلن شک کنی عطری است که از ترکیبی از اسطوخودوس، نارنجی، نعناع و چوب پایه ساخته شده است از آنجا که رایحه این عطر سرد، تازه و تسکین دهنده است، برای روزهای بهاری انتخاب مناسبی است اگر به دنبال عطری برای مصرف روزانه هستید، این مدل پرادا انتخاب خوبی برای شماست.

بلو دو شانل

رایحه ای از روغنهای اساسی مانند چوب و مرکبات ، رایحه ای بسیار مطبوع است. این عطر همچنین به عنوان یکی از پرفروش ترین عطرهای سال شناخته می شود که اغلب برای فصول مانند بهار توصیه می شود اما می توانید در طول سال نیز از آن استفاده کنید. این عطر مرد بسیار جذاب و جذاب است. این عطر نمادی از شور و اشتیاق است که بسیار بادوام است.

انتخاب رایحه ای مناسب که عطر را از دیگران متمایز می کند و باعث می شود احساس منحصر به فرد و بی نظیری داشته باشید کار آسانی نیست هنگام انتخاب یک عطر علاوه بر سلیقه شخصی شما موارد دیگری نیز باید در نظر بگیرید یکی از آنها تغییر فصل هاست شاید بدانید که درجه حرارت تأثیر زیادی در چگونگی بو کردن عطر دارد. به عنوان مثال ، هوای گرم باعث افزایش عطر و طعم عطر می شود، در حالی که در هوای سرد، عطر کمتر تبخیر می کند و در نتیجه بوی خفیفی در هوا منتشر می کند بنابراین توجه به عطر مناسب هر فصل هنگام خرید بسیار مهم است. البته برخی از عطرها وجود دارند که برای همه فصول مناسب هستند.

اگر می خواهید با انتخاب یک عطر مناسب و مناسب ، توجه افراد اطراف خود را به خود جلب کنید، باید در انتخاب عطر خود مراقب باشید و برای هر فصلی که در آن هستید، عطر مناسب را انتخاب کنید ، به خصوص اگر می خواهید قیمت نسبتاً بالایی را برای آن بپردازید.

در اینجا نکات و ترفندهای ما برای به دست آوردن عطر مناسب برای هر فصل آورده شده است بهار زمان طراوت، خلوص، طراوت و گل دادن به گل هاست در بهار دمای هوا شروع به گرم شدن می کند و با این افزایش دما، تازه تر و دلپذیر تر می شود چه راهی بهتر برای تقویت این احساس شوق با انتخاب رایحه مناسب رایحه بهار مناسب دارای رایحه ای دلپذیر، تازه و دلپذیر است مانند رایحه نعناع، ریحان، شکوفه نارنجی و… هستند.

عطرهای مناسب بهارفصل میوه رسیده یک تعطیلات و هوای گرم است فصلی که ما را به یاد دریا و شبهای طولانی و گرم آن می اندازد در تابستان از رایحه ای با رایحه ای تازه و خنک تر از آسمان استفاده کنید (که بر خلاف هوای گرم تابستان بهترین است) طعم های تابستانی باید به آرامی پاشیده شوند زیرا عطر آنها به دلیل درجه حرارت زیاد شدید است.