Narciso نارسیسو

عطر نارسیس

برند عطر ادکلن نارسیسو رودریگز-Narciso Rodriguez اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش ازز ۳۱ عدد عطر و ادکلن با برند نارسیو رودریگز |Narciso Rodriguez وارد بازار عطر و ادکلن نموده است.
کمپانی نارسیو رودریگز | Narciso Rodriguez از سال 1997 شروع به کار نموده و از سال 2003 وارد بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
Narciso Rodriguez

I

طراح فشن امریکایی-کوبایی است که در سال 1961 در نیوجرسی آمریکا متولد شد. والدین نارسیزو با ورود وی به دنیای فشن مخالف بودند و آرزویشان دکتر و یا وکیل شدن پسرشان بود.
اما پافشاری نارسیزو باعث شد وی در رشته هنر و طراحی در مدرسه مشهور Parsons School of Design مشغول به تحصیل شود.
پس از فارغ التحصیلی وی، در کمپانی Anne Klein زیر نظر Donna Karan مشغول بکار شد و سپس به کمپانی Calvin Klein رفت. سال 1995 نقطه عطف کاری رودریگز بود و وی بعنوان مدیر طراحی شرکن معتبر TSE در نیویورک و Cerruti پاریس منصوب شد و در همین سال لباس عروسی دوستت صمیمیش Carolyn Bessette برای ازدواج با جان اف کندی طراحی نمود.
این موفقیت باعث شد تا اینکه چند سال بعد در سال 1997 وی موفق به تاسیس برند خود، Narciso Rodriguez شد.
وی در سال 2001 دوباره به امریکا بازگشت تا کلکسیون جدیدش را ارائه کند. وی در سال 2002 و 2003 برنده جایزه Designer of the Year برای بهترین طراحی امریکایی شد.

عطر و ادکلن نارسیس

Narciso Rodriguez در سال 2003 اولین عطر خود را با کمک عطر و ادکلن سازی Shiseido طراحی و تولید کرد. نام رودریگز در سال 2008 وقتی که Michelle Obama همسر رئیس جمهور آمریکا لباس Narciso Rodriguez را برای مراسم تحلیف اوباما بر تن کرد بار دیگر جنجال ساز شد.
یکسال بعد Barack Obama نیز به وی ملحق شد تا به یکی از قوی ترین حامی های نارسیزو رودریگز تبدیل شود. طراحان زیادی برای ساخت عطر و ادکلن های نارسیس تلاش کرده اند و می کنند. و اگر بخواهیم اشاره ای به نام آن ها بکنیم نیز می توانیم اسامی زیر را شایسته ترین و پررنگ ترین طراحان عطر این برند بدانیم:
Alberto Morillas
Christine Nagel
Francis Kurkdjian
Aurelien Guichardd

رایحه های عطر و ادکلن نارسیس

این برند با سابقه ی زیادی که در حوزه تولید عطر و ادکلن دارد، مسلما رایحه های مختلف و متنوعی از خود ارائه کرده است. شما می توانید متناسب با جنسیت و سلیقه ی خود، بهترین رایحه را در میان عطر و ادکلن های ناریس پیدا کنید.
تنوع و گستردگی زیاد در میان رایحه های این برند باعث شده است تا هر طیف از سلیقه و مصرف کننده را پوشش دهد.
به همین دلیل است که سهم بزرگی از بازار ایران و جهان را برای خود به دست آورده است. از رایحه های تلخ و خنک گرفته رایحه های گرم و شیرین و حتی تلخ را نیز می توانید در میان محصولات نارسیس پیدا کنید و با هر سلیقه ای که دارید به یک انتخاب خوب و مناسب برای خود دست یابید!
برای خرید عطرهای نارسیس در وبسایت عطریات الینا، می توانید به مشاهده ی محصولات موجود در سایت بپردازید و با مطالعه ی توضیحات درباره ماندگاری و رایحه ی هر محصول در نهایت نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

Theme Settings