Mont Blanc مونت بلان

معرفی برند و عطر و ادکلن مونت بلان

مونت بلان (MONT BLANC) یک شرکت ترکیبی است که کالاهای لوکس را به عنوان بخشی از تولیدات خود در نظر گرفته است.
استراتژی این شرکت تولید محصولات لوکس با کیفیت است تا سهم وسیعی از بازار لوازم لوکس را تصاحب کنند.
این شرکت با استراتژی تنوع محصول و قیمت پایین نسبت به محصولات مشابه درصدد جلب رضایت حداکثری مشتریان خود میباشد.
مدیر عامل شرکت Nicolas Baretzki می باشد و مسولیت ایشان حفظ تصویر روشن و قوی از محصولاتی نظیر خودنویس، ساعت، کالاهای چرمی و عطر در ذهن مشتریان است.
این شرکت را می توان یک شرکت آلمانی دانست که اغلب با لوگو برف شناخته می شود، جواهرات، ساعت ها و حتی عینک های آن جزو پرفروش ترین محصولات در دنیا محسوب می شوند.
این شرکت ابتدا توسط یک بانکدار هامبورگی، آلفر نهمیس، ابرستین و یک مهندس برلینی در سال 1906 پایه ریزی شد و در سال 1909 اولین تولیدات خود را انجام داد و برای اولین بار قلم ها را تحت عنوان مارک مونت بلان روانه بازار کرد.
این شرکت در سال 1977 توسط آلفرد نیل به فروش رسید، پس از ان نام تجاری مونت بلان بر روی بسیاری از کالاهای لوکس دیده شد.
نام مونت بلانک نیز برای این شرکت برگرفته شده از کوه مونت بلان می باشد که یکی از مرتفع ترین کوه های اروپا می باشد و نماد برف نیز به عنوان نماد این شرکت برگزیده شده است و در سال 1913 تصویب گردیده است.
نکته جالب درباره این برند آن است که بدانید سهام این شرکت یک بار جابجا شده است.
این شرکت در سال 1977 توسط شرکت لوازم لوکس بریتانیایی آلفرد دانهیل خریداری شد، پس از آن قلم های قیمت پایین این شرکت کنار گذاشته شد.
این برند در طیف گسترده ای از کالاهای لوکس علاوه بر قلم به فعالیت خود ادامه داد. امروزه مون بلان بخشی از گروه ریچمون را تشکیل می دهد.
شرکت های خواهر آن شامل برند های لوکس کلویی ، فن کلیف اند ارپلز ،کارتیه ،بُمِ مِرسیه می شوند.
مون بلان از طریق ریچمون ، متعلق به خانواده روپرت از آفریقای جنوبی است.

عطرهای مونت بلان

عطر، از جمله محصولات ارائه شده در سال 2001 توسط این برند بوده. عطر مردانه (2005 Starwalker ) همراه با یک قلم به نام Starwalker و مجموعه ساعت Watchwomen Men’s Timewalker در آن زمان معرفی شد.
از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پر طرفدار این برند می توان به Lady Emblem,Emblem,Legend,Legend Pour Femme,Presence,Presence d`Une Femme Intense اشاره کرد.

رایحه های عطر کمپانی مونت بلان

این برند رایحه های مختلف و متنوعی را در میان محصولات خود عرضه کرده است.
هر شخص با هر خواسته و سلیقه ای می تواند حداقل چند محصول مناسب برای خود را در میان آن ها پیدا کند.
اگر از افرادی هستید که بوی شیرین و گرم را دوست دارید، یا اگر از آن دسته اشخاصی هستید که بوی خنک و تلخ را ترجیح می دهید، با صرف کمی زمان می توانید محصول دلخواه خود را پیدا کنید و به نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام کنید.

کیفیت عطر مونت بلان

محصولات این شرکت نیازی به تعریف و تمجید ندارند، چرا که یک برند و کمپانی با آوازه ی مونت بلان، مسلما محصولاتی با کیفیت را تولید و عرضه می کند.
برای تکمیل این حبت باید به ماندگاری بالا و همچنین گسرش و پخش بوی این عطر و ادکلن ها اشاره کنیم که مهم ترین ویژگی ها برای تایین کیفیت یک عطر هستند!

شما می توانید تعداد زیادی از محصولات متنوع این برند را در وبسایت عطریات الینا مشاهده کنید. هرکدام از محصولات موجود در سایت ما، دارای توضیحات کاملی درباره حجم،رایحه و … هستند، به شما کمک می کنند تا یک محصول را پس از شناخت کامل، در لیست انتخاب های احتمالی خود قرار دهید.
شایان ذکر است که همه ی اجناس موجود در وبسایت عطریات الینا، اصل هستند و شما می توانید بدون هرگونه دغدغه و نگرانی از این بابت، نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

Theme Settings