Lancome لانکوم

معرفی برند و عطر و ادکلن لانکوم

لانکوم را در سال ۱۹۳۵ میلادی توسط آرماند پتیژن تاسیس شد.
در همان سال این برند حضوری پرقدرت را با رونمایی از ۵ عطر خاص در نمایشگاه بروکسل به نمایش گذاشت.
تا سال ۱۹۶۴ این برند تحت مالکیت مستقیم موسس آن یعنی آرماند پتیژن بوده، اما در همان سال در توسط شرکت لورئال خریداری شد و به این صورت لانکوم به یکی از زیرمجموعه های معروف لورئال تبدیل شد.
لانکوم نام برندی خوش آوازه در حوزه تولید عطر و ادکلن و لوازم آرایشی زنانه به حساب می آید. محصولات تولیدی این برند شامل رنگ موهای زنانه، لوازم مراقبت از پوست، عطر و ادکلن های تخصصی می باشد.
محصول بعدی لانکوم در سال بعد با عنوان کرم بازسازی همه کاره رونمایی کرد. حدود دو سال بعد خط تولید محصولات آرایشی این برند به صورت رسمی افتتاح شد.

رایحه های عطر و ادکلن لانکوم

برند لانکوم نیز مانند بسیاری از برندهای ساخت عطر و ادکلن در دنیا، دارای محصولاتی با رایحه های مختلف و متنوع می باشد. سیاستی که باعث می شود تا همه ی سلیقه های و تقاضاهای موجود در بازار را پوشش دهد، بتواند سهم خوبی از بازار را برای خود به دست آورد.
از رایحه های یونیک و اصیل گرفته تا رایحه های ترکیبی را می توانید در میان محصولات لانکوم پیدا کنید. اگر به هرکدام از بوهای خنک، تلخ، شیرین، گرم و … علاقه داشته باشید، می توانید محصولی متناسب با سلیقه ی خود را در عطر و ادکلن های این برند پیدا کنید و مورد استفاده قرار دهید!

ماندگاری و پخش بوی عطر لانکوم

اگر بخواهیم به فاکتورهایی اشاره کنیم که تعیین کننده ی کیفیت یک عطر هستند، باید ماندگاری و پخش بو را در اولویت قرار دهیم. ماندگاری بالا باعث می شود تا مدت زمانی طولانی و مورد قبول، بوی آن عطر بر روی پوست و لباس شما قابل احساس باشد.
از طرفی دیگر پخش بوی یک محصول می تواند باعث شود تا تمامی افرادی که در نزدیکی شما حضور دارند، متوجه رایحه خوش عطر یا ادکلنی که زده اید بشوید!
هر دوی این ویژگی ها در محصولات لانکوم وجود دارند تا رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده را جلب کنند.
تمام آن چه که باید درباره برند و کیفیت محصولات لانکوم می گفتیم را بیان کردیم و حالا وقت آن است که به سراغ خرید بروید. در صورت تمایل می توانید تعداد زیادی از عطر و ادکلن های لانکوم را در سایت عطریات الینا مشاهده کنید.
در نهایت مناسب ترین محصول که مطابق با سلیقه ی شماست را انتخاب و خریداری کنید. همه ی محصولات لانکوم در در وبسایت ما موجود هستند، اصل و اروجینال بوده و می توانید با خیالی راحت آن ها را تهیه فرمایید.

Theme Settings