Lalique لالیک

لالیک Lalique از قدیمی ترین برندهای عطر فرانسوی می‌باشد که با تولید عطرهایی چون لالیک مشکی انکر نویر و لالیک وایت به یکی از پرفروش ترین برندها در جهان مبدل شده است. این کمپانی از سال 1931 تا کنون بالغ بر 64 عطر را به بازار ارائه داده است و در این راه با عطر سازان بنامی چون Nathalie Lorson, Michel Almairac, Mylene Alran, Sophia Grojsman همکاری داشته است. از پرطرفدارترین محصولات زنانه لالیک می‌توان به لالیک قرمز با رایحه گرم که در سال 2005 وارد بازار شد و همچنین لالیک آمیتیس که به لالیک بنفش نیز معرفی می‌شود تولید سال 2007 و لالیک لامور تولید سال 2013 که جزء عطرهای ملایم و شیرین قرار دارند، اشاره کرد. آخرین عطر مردانه‌ای که توسط این کمپانی به بازار عرضه شده است عطر ادکلن لاینسومیس است که در سال 2016 ارائه گردید و پس از آن 5 عطر زنانه از این برند معرفی شده است.
عطر زنانه لالیک رد له Lalique Red Le Parfum Tester
عطر زنانه لالیک رد له پرفیوم Lalique Red Le Parfum در سال 2005 با رایحه‌ی گرم و ملایم تولید و به بازار عرضه گردید و حس شادابی و گرمی را برای شما به ارمغان می‌آورد. عطر Lalique Red Le Parfum در رایحه‌ی اولیه‌ی خود دارای رایحه‌ی ترنج و فلفل سیاه می‌باشد در رایحه‌ی میانی به رایحه‌ی بادام و یاسمن می‌رسد و در انتها به رایحه‌ی وانیل و لوبیا تونکا ختم می‌شود. عطر لالیک رد له پرفیوم برای استفاده در مهمانی‌های رسمی و شبانه بهترین انتخاب است. عطر رد له پرفیوم برای بانوان شیک پوش و جذاب طراحی شده است.

عطر لالیک اسکولپتر د اپیکسLalique Sculpteur d Epices
عطر لالیک اسکولپتر د اپیکس Lalique Sculpteur d Epices در سال 2014 با رایحه‌ی غالب مرکبات به بازار عرضه شد. عطر Sculpteur d Epices برای زوج‌های جوانی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند انتخابی مناسب است. عطر اسکولپتر دررایحه‌ی اولیه‌ی خود دارای رایحه‌ی ترنج و پرتقال می‌باشد. در رایحه‌ی میانی به رایحه‌ی گل رز و دارچین می‌رسد و در انتها به رایحه‌ی نعنا هندی و گالبانوم ختم می‌شود. عطر Sculpteur d Epices برای مصرف در طول زمستان انتخابی مناسب بوده و حس گرمی و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد.

عطر مردانه لالیک پور هوم لیفانLalique Pour Homme Le Faune
عطر مردانه لالیک پور هوم لیفان Lalique Pour Homme Le Faune توسط کمپانی لالیک در سال 2000 به بازار ارائه شد که با داشتن رایحه‌ای گرم و تند مناسب آقایان در شب‌های پاییزی است. از جمله مواد بکار رفته در ترکیبات لالیک پور هوم لیفان می‌توان به خزه، گشنیز، فلفل، رازیانه، رایحه‌های چوبی و نعناع هندی اشاره کرد. عطر لالیک پور هوم لیفان برای مصرف کننده‌ی خود حس اعتماد به نفس و طراوت را به ارمغان می‌آورد.
رایحه‌ی اولیه‌ی این عطر گشنیز، اسطوخودوس، پرتقال ماندارین، سرو کوهی و ترنج و در ادامه در رایحه‌ی میانی این عطر می‌توان به فلفل، رازیانه، گل شمعدانی و در آخر در رایحه‌ی پایانی می‌توان به چوب صندل، عنبر، نعناع هندی، مشک، وانیل، خزه و سرو اشاره کرد.

عطر زنانه و مردانه لالیک فلور یونیورسلLalique Fleur Universelle
عطر زنانه و مردانه لالیک فلور یونیورسل Lalique Fleur Universelle دارای رایحه‌ی شیرین و گرم می‌باشد و از نوع ادو پرفیوم است.
رایحه‌ی اولیه‌ی این عطر نعناع هندی و دانه تونکا در رایحه‌ی میانی گل جاوید و دارچین به مشام می‌رسد و در آخر در رایحه‌ی پایانی می‌توان به فلفل صورتی، عرق نیشکر و هل اشاره کرد.

عطر مردانه لالیک پور هوم Lalique Pour Homme
عطر مردانه لالیک پور هوم عطری چوبی و معطر محسوب می‌شود. عطر مردانه لالیک پور هوم در سال 1997 معرفی شد.
لازم است بدانید عطر Lalique Pour Homme توسط Maurice Roucel ساخته شده است.
عطر مردانه لالیک پور هوم Lalique Pour Homme رایحه‌ای ملایم و شیرین دارد. رایحه‌ی اولیه‌ی این عطر ترنج، گریپ فروت، استوخودوس، نارنگی و رزماری می‌باشد. در ادامه رایحه‌ی میانی این عطر خوشبو به سدر، زنبق، یاس و گل برف می‌رسد و در رایحه‌ی پایانی عنبر، سائل، نعناع هندی، چوب صندل سفید و وانیل ختم می‌شود.

عطر زنانه لالیک لالیک ادو پرفیوم Lalique Lalique EDP
عطر زنانه لالیک لالیک ادو پرفیوم Lalique Lalique EDP دارای رایحه‌ی بسیار مطلوبی می‌باشد. عطر لالیک در گروه بویایی شیرین و خنک می‌باشد. این رایحه از ترکیب میوه، وانیل، چوب و گل می‌باشد اما رایحه‌‌ی غالب آن گل یاس است. عطر لالیک از برند لالیک است که به دلیل کیفیت و بوی مطوب و قیمت مناسب آن در میان مردم محبوب می‌باشد.
لالیک دارای غلظت ادو پرفیوم می‌باشد و برای چهار فصل سال مناسب است.
بلافاصله پس از اسپری عطر لالیک متوجه رایحه‌ی مطلوب و شیرین آن می‌شوید که رایحه‌ی آغازین این عطر محبوب گل زنبق، یاس سفید، جوانه خشک میخک، گل رز می‌باشد و رایحه‌ی میانی آن تمشک سیاه، برگ و جوانه توت، گلابی و در آخر در رایحه‌ی پایانی این عطر می‌توان چوب معطر صندل، مشک و وانیل را به خوبی می‌توان تشخیص داد. پس از اسپری کردن روی پوستتان و نبضبتان متوجه رایحه‌ی دلچسب و خوشبوی عطر می‌شوید.
طرحی بر روی شیشه عطر lalique حکاکی شده است که بر زیبایی عطر لالیک می‌افزاید. استشمام عطر لالیک حس آرامش را به شمامی‌دهد و بسیار شبیه به عطر زنانه لالیک 20th Anniversary می‌باشد. عطر زنانه لالیک ساخت کشور فرانسه می‌باشد و بسیار مناسب برای هدیه دادن به کسانی که دوسشان دارید می‌باشد.

عطر مردانه لالیک پور هوم ایکوزLalique Pour Homme Equus
عطر مردانه لالیک پور هوم ایکوز Lalique Pour Homme Equus توسط کمپانی لالیک در سال 1997 عرضه شد که با داشتن رایحه‌ی شرقی و تند مناسب روزهای خنک بهاری است. از جمله مواد به کار رفته در لالیک پور هوم ایکوز می‌توان به بالنگ، جوز هندی، خس خس، چرم و سرو کوهی اشاره کرد عطر لالیک پور هوم ایکوز به مصرف کننده‌ی خود حس اعتماد به نفس، طراوت و تازگی می‌بخشد.
در رایحه‌ی اولیه‌ی این عطر خوشبو می‌توانید به راحتی رایحه‌های ترنج، لیمو و در آخر بالنگ را حس کنید، در ادامه با بو کردن این عطر خوشبو در رایحه‌ی میانی این عطر جوز هندی، سرو کوهی، گل بنفشه و هل به خوبی حس می‌شود در آخر یعنی در رایحه‌ی پایانی می‌توانید بوی خوب چرم، مشک و خس خس را احساس کنید.

Theme Settings