Davidoff دیویدف

عطر دیویدف یک کمپانی عطرسوئیسی است. این تولید کننده‌ی عطر تا کنون بیش از 60 نوع عطر با برند دیویدف وارد بازار عطر نموده است. این کمپانی از سال1991 وارد بازار عطر شده است.
بنیان‌گذار این کمپانی هنری دیویدف سوئیسی و اوکراینی می‌باشد، وی در سال 1906 در کیف اوکراین متولد شد.
و بعد وی به همراه خانواده‌اش در سال 1911 به سوئیس مهاجرت کرد و در سال 1912 اولین مغازه تنباکو را راه‌اندازی نمود.
در ادامه به معرفی برخی از بهترین‌های دیویدف می‌پردازیم.
دیویدف امبر بلند Davidoff Amber Blend
دیویدف امبر بلند عطری است گرم و جذاب بر پایه‌ رایحه‌ی کهربا. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی شیرین و کمی تلخ و ادویه‌ای مانند از ترکیب کهربا و جوز آغاز می‌شود که گرم و دلنشین است. با گذر زمان حس ادویه‌‌ی آن محو شده و رایحه‌ی چوب صندل جایگزین می‌گردد. رایحه‌ی میانی و پایه عطر رایحه‌ای گرم و شیرین، چوبی و کمی دودی است که ترکیبی شکیل و جذاب می‌باشد. دیویدف امبر بلند پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب بی‌نظیری جهت مصرف رسمی یا روزانه در فصل‌های پاییز و زمستان می‌باشد.

دیویدف هاریزون مردانه Davidoff Horizon
دیویدف هاریزون عطری است نیمه شاداب، مدرن و شیک و مردانه که ذره‌ای از حس کلاسیک عطرهای قدیمی خود را نیز به همراه دارد. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی نیمه شیرین و شاداب گریپ فروت آغاز می‌شود که حسی سبز، تلخ، گیاهی و صابونی مانند به همراه داشته که یادآور عطرهای کلاسیک موفق این برند می‌باشد و این ترکیب شاداب و سبز را حس فلفلی ضعیفی از زنجبیل همراه می‌کند. با گذر زمان حس مرکباتی ضعیف‌تر شده و عطر کمی شیرین‌تر و در عین حال بدلیل حضور پررنگ گیاه خس خس تلخ‌ تر و چوبی تر می‌شود و رایحه‌ای تلخ و شیرین با پس زمینه‌ای شاداب و سبز را بوجود می‌آورد.

دیویدف د گیم اینتنس مردانه Davidoff The Game Intense
دیویدف د گیم اینتنس عطری است، در ادامه نسخه د گیم که این‌بار سنگین‌تر و تلخ‌تر و چوبی‌تر شده است. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی شیرین و گرم و کهربا آغاز می‌شود که رایحه‌ی تلخی از چوب و کمی حس میوه‌ای با خود به همراه دارد. در ادامه حس میوه‌ای از بین می‌رود و عطر با حفظ حالت گرم، شیرین و کهربایی خود چوبی‌تر و تلخ‌تر می‌شود و رایحه‌ی مشخصی از نعنای هندی نیز به آن حسی تند و تیز و کمی خاکی می‌دهد. دیویدف د گیم اینتنس پخش بو و ماندگاری بسیار زیادی دارد و گزینه بسیار مناسبی است برای پاییز و زمستان.

دیویدف کول واتر مردانه Davidoff Cool Water
دیویدف کول واتر عطری است تلخ و خنک، دریایی و سبز، مردانه و با جذبه. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی تلخ و خنک اسطوخدوس و روایح دریایی آغاز می‌شود. روایح دریایی حسی شور، سبز، دریایی و تلخ به عطر می‌دهند و اسطوخدوس نیز با رایحه‌‌ی گیاهی خود حس خنکی و تلخی عطر را افزایش می‌دهد. رایحه‌ی این عطر خطی بوده و تغییر چندانی با گذر زمان بر روی پوست شما نخواهد کرد. دیویدف کول واتر پخش بو و ماندگاری بسیار خوبی دارد و گزینه مناسبی است برای بهار و تابستان.

دیویدف چمپیون انرژی مردانه Davidoff Champion Energy
دیویدف چمپیون انرژی مردانه عطری است ساده و بسیار شاداب و مرکباتی. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی تند و تیز، ترش، آبدار و بسیار باطراوت گریپ فروت و ترنج آغاز می‌شود که تلخی کمی از رایحه‌ی پوستشان نیز به همراه دارند. در ادامه رایحه‌ی عطر حالت ترش خود را حفظ کرده و بصورت خیلی جزئی شیرین و کمی نیز تلخ و چوبی می‌گردد. دیویدف چمپیون انرژی مردانه پخش بوی ملایم و ماندگاری متوسطی دارد و بهترین زمان برای استفاده از آن روزهای گرم و آتیشن تابستان است تا شادابی و طراوتی مضاعف به شما ببخشد.

دیویدف کول واتر زنانه Davidoff Cool Water
دیویدف کول واتر زنانه عطری است بسیار شاداب، میوه ای، دریایی و گلی. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی قدرتمند و شیرین میوه‌های خربزه، آناناس و لیمو آغاز می‌شود که حسی دریایی و کمی شور همانند استشمام نسیمی در جانب دریا به همراه دارد. در ادامه رایحه‌ی عطر کمی شیرین‌تر شده و رایحه‌ی گل نیلوفر آبی به عطر اضافه می‌شود و حس گلی ملایم و دلپذیر به رایحه‌ی خنک و شاداب و میوه‌ای عطر می‌افزاید. دیویدف کول واتر زنانه پخش بو و ماندگاری خوبی داشته و گزینه بسیار مناسبی است برای بهار، تابستان و روزهای معتدل پاییزی.

دیویدف وود بلند Davidoff Wood Blend
دیویدف وود بلند عطری است گرم و دلنشین که شروعی نیمه شیرین و کمی تلخ از ترکیب کهربا و چوب‌ها دارد که رایحه‌ی ملایمی از زعفران نیز با آنها ترکیب شده است. با گذر زمان حس چوبی ضعیف‌تر شده و روایح زعفران و کهربا قوی‌تر می‌شوند. رایحه‌ی میانی و پایه عطر رایحه‌ای گرم، نیمه شیرین، گلی با رایحه‌ی زعفران و همزمان تلخ، چوبی و کمی چرمی مانند است که حسی شکیل و در عین حال جذاب دارد. دیویدف وود بلند پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب شایسته‌ای جهت مصرف روزانه در فصلهای پاییز و زمستان می‌باشد.

دیویدف ادونچر مردانه Davidoff Adventure
دیویدف ادونچر عطری است شاداب و تلخ و چوبی و در عین حال کمی گرم و شیرین. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بوی ترش و شیرین و شاداب مرکبات آغاز می‌شود که حسی سبز نیز به همراه دارد و وجود رایحه‌ی فلفل سیاه و خس خس حالت فلفلی ملایم و تلخ و کمی خاکی به عطر می‌دهد. در ادامه حس شاداب و مرکباتی کمی ضعیف‌تر می‌شود و با اضافه شدن رایحه‌ی چوب درخت سدر و همینطور قوی‌تر شدن خس خس عطر حالتی چوبی، خاکی و کمی دودی به خود می‌گیرد. دیویدف ادونچر پخش بوی مناسب و ماندگاری خوبی دارد و در تمام فصول سال می‌توان از آن استفاده نمود.

دیویدف کول واتر زنانه Davidoff Cool Water
دیویدف کول واتر عطری است بسیار خوشبو که شروعی شیرین، شاداب و میوه‌ای از ترکیب میوه منگوستین و مقدار کمی مرکبات دارد که حس گل ضعیفی نیز در پس‌ زمینه به مشام می‌رسد. با گذر زمان رایحه‌ی مرکباتی حذف و رایحه‌ی میوه‌ای آرام‌تر می‌شود و همزمان رایحه‌ی گلی بیش از پیش خود را به نمایش می‌گذارد. رایحه‌ی میانی و پایه عطر رایحه‌ای شاداب، شیرین، گلی و کمی میوه‌ای است که ترکیب زنانه و بسیار دلپذیری را به مصرف کننده ارائه می‌نمایند. دیویدف کول واتر پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب بسیار شایسته‌ای جهت مصرف روزانه در تمامی فصول سال، خصوصا بهار و تابستان می‌باشد.

دیویدف زینو مردانه Davidoff Zino
زینو دیویدف عطری است کلاسیک، مردانه، جذاب و بسیار پرطرفدار از برند دیویدف. رایحه‌ی ابتدایی عطر با بویی گرم و شیرین و شکلاتی مانند آغاز می‌شود که رایحه‌ی نعنای هندی به آن حسی تند و چوب‌های رز وود و چوب صندل نیز حسی تلخ و چوبی می‌دهند. در ادامه عطر با حفظ رایحه‌ی تلخ و چوبی و شیرین اولیه، حسی دارچینی نیز پیدا می‌کند در حالی که رایحه‌ی نعنای هندی و حس تند و تیز و کمی خاکی اش به همراه رایحه‌ی ملایمی از گل رز نیز در کنارش حضور دارند. زینو دیویدف پخش بوی بالا و ماندگاری خوبی دارد و قابل استفاده در تمام فصول سال به استثنای تابستان می‌باشد.

Theme Settings