burberryبربری

برند بربری توسط يک شاگرد خوش ذوق پارچه فروش بریتانیایی در سال 1870 تاسيس شد، توماس بربری در سال 1856 کار خود را با افتتاح یک فروشگاه کوچک در انگلستان شروع کرد او با نوآوری و خلاقيت و همچنين کيفيت طراحی پوشاک، بوتیک کوچک خود را به يک فروشگاه معروف و محبوب برای تبديل نمود و با گذشت زمان محصولات برند بربری به شهرت و محبوبیت خاصی در بریتانیای بزرگ دست یافت که در نهایت به خانه طراحی لوکس بربری در بريتانيا تبديل شد.
شهرت ومعروفیت آن به خاطر مدل های منحصر به فرد و دل انگیزی بود که اين خانه مد در طراحی لباس ها از آن استفاده می کرد، دلیل دیگر معروف بودن محصولات عطری و ادکلنی و… بربری گرفتن یک برند سلطنتی برای طراحی لباس های شیک بولگاری از خانواده سلطنتی بريتانيا بود، بربری اولين جايزه ويژه سلطنتی را در سال 1955 از ملکه اليزابت بزرگ و دومی را در سال 1989 از شاهزاده ولز دريافت نمود.

مديريت جديد بربری برای گسترش اين برند، به توليد محصولات ديگر مانند عطر و ادکلن در سال 1997 رو آورد که در اين طرح نيز موفقیت های بسیاری را بدست آورد، و این محصولات عطری نیز دارای کیفیت و ماندگاری فوق العاده و در نهایت محبوبیت و مشهوریت بی نظیری در سطح بریتانیا و حتی اروپا بودند اولين محصول عطری خانه مد بریتانیایی بربری در سال 1981 به بازار ارائه و وارد دنيای عطر و ادکلن شد.
برند بربری تا سال 2013 دارای 50 عطر و ادکلن شگفت انگیزو دل ربا در کارنامه عطری خود می باشد، عطر های گوناگونی در برند بربری وجود دارد که عبارتند از:

عطر بربری زنانه اسپرت
عطر زنانه بربری اسپرت با بوی خوش مرغوبی که دارد به شما خاطر جمعی کامل می دهد تا حس بویایی افرادی که در قریب شما قرار می گیرند را تحریک کند رایحه ی این عطر ملایم و شیرین است.
به بازار عرضه شد 2010در سال Burberryعطر زنانه بربری اسپرت توسط و طراحان آن حس جذابیت وملاحت را با رایحه های شگفت انگیزو مفرح ماندارین، نمک دریا، ماگنولیا، honeysuckle ، دانه پتی، solar notes، مشک و سدر این عطر و ادکلن را به عطری که مورد پسند جوانان است تبدیل کردند و ترکیبات این عطر شامل ترکیبات عمیق و احساسی است که توسط طراحش درست شده است.
این عطر منحصر به فرد توانایی این را دارد که عطر مورد علاقه ی شما باشد و عطر محبوب قفسه شما برای استفاده روزانه و مراسم های رسمی شما گردد وحس شادابی و نشاط رابا خود به همراه دارد و برای افرادی که می خواهند مورد توجه دیگران قرار گیرند توصیه می شود.
این عطر یا ادکلن به دلیل ماندگاری بالا و میزان پراکندگی خوبی که دارد هواداران بسیاری را به خود اختصاص داده است و با لایحه ی ملایم و شیرینش پیشنهاد خوبی برای استفاده در طول شبانه روز می باشد.

عطر بربری لندن
عطر بربری لندن تنها عطر مردانه ای است که بدون وجود هیچ استرسی می توانید آن را هدیه داده و هر کسی را ذوق زده کنید این عطر به خاطر داشتن بوی خوش شرقی و مجموعه ی خاص طراحی شیشه و رایحه توانسته اولین گزینه ی مردان خوش پوش و جذاب باشد.
عطر بربری لندن غنی وبسیار ازادویه است، و مردانی که جسارت بلند پروازی و استفاده از اکسسوارهای جذاب را دارند قطعا باید از این عطر استفاده کنند، مرد نوین این روزها با استایل خود می تواند پیروز هر نوع رقابتی قلمدادی به شمار بیایند.
عطر بربری لندن به خاطر اینکه یک عطر مدرن برای مردان شناخته می شود، برای کسانی که به تبیعیت از استایل های کلاسیک نیز در جوامع حاضر می شوند نیز مناسب خواهد بود.
ادکلن بربری لندن ترکیب خاصی از بوی خوراکی هایی است که به تنهایی نیز دلنشین و خاطره انگیز هستند، حال تصور کنید جشنواره ای از رایحه های مختلف خوراکی را کنار یکدیگر دارید، چقدر می تواند هیجان انگیز و تاثیر گذار باشد، طبیعی ترین رایحه ها در عطر بربری لندن بکار برده شده تا بتوانید در هر مناسبت و موقعیتی از آن ها استفاده کنید، ادکلن بربری لندن یک عطر برای مردان مستقل و جذاب است که تمام فاکتورهای مورد نظر را در خود جای داده است.
انتخاب عطر که از جمله دغدغه های بین افراد می باشد باید این نکته مهم را در نظر گرفت که نسبت به سلیقه افراد مشخص می شود و با زدن عطر بر روی لباس ها بو و طراوت خاصی به لباس ها دست می دهد و با وارد شدن به نقطه ای همراه با عطر و ادکلن مورد علاقه خود وارد شوید.
عطر ها از جمله لوازمی هستند که از اهمیت زیادی برخوردار هستند و با زندگی روزمره انسان ها سروکار دارند و در هر ساعتی از روز می توان این بوی خوش را بر روی لباس هایتان استشمام کنید در این میان عطر بربری از جمله عطر هایی می باشد که از گرایش بیشتر مردم نسبت به این برندمعروف را در پی دارد، رایحه شرقی این عطر به دلیل داشتن ادویه هاست تا ساعت ها می تواند طراوت و بوی خود را از دست ندهد و معمولا در اکثر مناسبت ها و همچنین در منطقه کاری خود می توان از عطر بربری بر روی لباس های خود استفاده کنید و این ادکلن دارای رایحه هایی نظیر: گل یاس، نارنگی، گل ابریشم، مشک، نعنای هندی، گل صد تومانی، گل رز، چوب صندل، گل تاهیتیان، برگ تنباکو، شراب، بلوط، دارچین، اسطوخودوس، برگاموت، فلفل سیاه، چرم و بالزامیک و…. موجود هستند.

از عطر بربری به دلیل داشتن رایحه های برگاموت و اسطوخودس و همچنین دارچین و فلفل سیاه در فصل های سرد زمستانی نیز بیشترین مصرف افراد در بازار از این عطر معروف را به همراه دارد، در درون رایحه های عطر بربری لندن یا به عبارتی نت میانی رایحه چرم، شراب و گل ابریشم نیز وجود دارد و به راحتی می توان حس کرد، نت پایانی که در بیشتر موارد جنس مردان را تحت تاثیر خود قرار می دهد بنابراین عطر بربری با داشتن این خصوصیات مهم در بازار عطر و ادکلن از جمله پر طرفدارترین عطر ها می باشد.

Theme Settings