azzaroآزارو

معرفی برند و عطر و ادکلن آزارو

آزارو (Azzaro) یک برند محبوب فرانسوی است که توسط لوریس آزارو “Loris Azzaro” (یک سیسیلی متولد تونس) پایه گذاری شده است. از سال 1968 لوریس آزارو با تولید کتهای سفارشی برای مهمانی های شبانه کار خود را آغاز و گام به دنیای مد و فشن گذاشت.
تا اینکه در سال 1977 لوریس آزارو با یک سرمایه گذار آلمانی به نام Richard Wirlz که متخصص در لوازم آرایش و بهداشتی بود آشنا شد. آنها کاملا باهم متفاوت بودند. یکی کاملا برون گرا و با ایده های هنرمندانه و طراحی های لباسهای پرزرق و برق و دیگری دارای تجربه شخصی در صنعت و مجهز به یک بیزینس پایدار.
آنها مکمل هم بودند و شروع به سرمایه گذاریهای قابل توجهی کردند. در سال 1978 بخش عطر و ادکلن را راه اندازی و اولین عطر مردانه خود را با نام Azzaro For Men تولید کردند.
امروزه آزارو یکی از معتبر ترین برندهای عطر و ادکلن در سطح جهان شناخته می شود. لوريس در زمينه هاى متفاوتى از مد، از جمله طراحى لباس و توليد عطر هاى متفاوت فعاليت مى كرد. حدودا در اواخر دهه 60 میلادی بود که طراح این برند با ارائه نمونه محصولات پر زرق و برق و خاص پسند، شهرتش را دو چندان کرد.
کمپانی آزارو اولین رایحه زنانه اش را در سال 1975 به نام “Azzaro ” معرفی کرد و سپس نسخه مردانه و به روز تری از آن را به نام “Azzaro pour Homme” در سال 1978 ارائه داد.
آزارو هر سال با تولید محصولاتی متناسب با پسند طرفداران خاص خودش، همچنان مورد علاقه آنها مى باشد و خود را به یک برند شیک و لوکس تبدیل کرده است. در سال 2003 لوريس جان خود را در سن 70 سالگى در پاريس از دست داد.
مدیریت هنرى اين مجموعه به “Vanessa Seward” واگذار شد.

طراحان عطر برند آزارو

همه ی برندها و کمپانی های مطرح عطر و ادکلن در جهان، دارای متخصصین و طراحانی برای عطر و ادکلن های خود هستند که با ساخت رایحه های جدید و یا ترکیب رایحه های قبلی، به ایجاد بو و خاطرات جدید اقدام می کنند تا همواره با نو آوری بتوانند رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را جلب کنند. از طراحان مهم و موفق برند آزارو می توان به نام های زیر اشاره کرد:
Nathalie Feisthauer
Olivier Pescheux
Gerard Anthony
Jacques Cavallier
Francoise Caron
Christine Nagel
Benoist Lapouza
Michel Almairac
Christophe Raynaud
Dorothee Piot
Jacques Huclier
Richard Ibanez
نام های مهم و سر شناس دیگری نیز در میان طراحان رایحه ی آزارو دیده می شوند که به دلیل تعداد زیادآن ها از اشاره به آن ها خودداری می کنیم! در ادامه با توضیحاتی درباره رایحه ها و کیفیت محصولات آزارو در خدمت شما خواهیم بود.

رایحه های آزارو

این که برندهای مشهور عطر و ادکلن در دنیا، رایحه های متنوع و بی شماری را تولید و عرضه می کنند، بر هیچکس پوشیده نیست! اما در اینجا لازم به ذکر است که این برند همیشه به دلیل تنوع زیاد در رایحه های اصیل و ترکیبی توانسته است رضایت مشتریان خود را دست آورد و سلایق مختلف را ارضا کند! چه به بوی تلخ و خنک علاقه داشته باشید و چه رایحه های گرم و شیرین مورد پسند شما باشند، می توانید عطر و ادکلنی دلپذیر را برای خود در میان محصولات آزارو پیدا کنید و همین موضوع همواره از نقاط قوت آزارو بوده است!

کیفیت محصولات آزارو

ماندگاری و پخش بوی بالا دو فاکتور بسیار مهم در تعیین کیفیت یک عطر و یا ادکلن هستند. هر دوی این ویژگی ها به خوبی در محصولات تولید شده توسط آزارو رعایت شده اند. با استفاده ازادکلن و یا عطرهای آزارو می توانید تا مدت ها ماندگاری آن را بر روی لباس های خود احساس کنید و همچنین با پخش بوی بالایی که آن ها دارند، وارد هر جمعی که شوید، همه ی افراد متوجه حضور پررنگ شما و رایحه ی خوش لباس هایتان خواهند شد.

بیش از این نیازی به تعریف و توضیح درباره محصولات این برند وجود ندارد و تمام آن چه که نیاز بود درباره اصالت و کیفیت محصولات آزارو بدانید را بیان کردیم! شما می توانید تعداد زیادی از محصولات آزارو را در وبسایت ما مشاهده کنید و نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید.

Theme Settings